Z okazji wejścia do kin kolejnego filmu z Agentem 007, a także związanym z tym Maratonem (1 października, g. 23) w Kinie Helios w Sukcesji mamy dla Was zabawę, w której możecie zdobyć jedno 2-osobowe do Heliosa zaproszenie na dowolny seans filmowy (wykluczeniem Maratonu, oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora) ważne 17 października br.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Kino”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety i swoje imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych Kinowi Helios – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 3 października o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi pokazów – Kinowi Helios mieszącemu się w Sukcesji. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Maraton Bonda

01.10.2021 godz. 23:00

Nocne Maratony Filmowe Helios prezentują, Maraton Bonda z premierą filmu “Nie czas umierać”!

W piątek 1 października, kino Helios Sukcesja zaprasza na wyjątkową ucztę filmową. Będzie to niezwykle emocjonująca noc z najsłynniejszym agentem Jej Królewskiej Mości! Zagramy trzy części przygód Agenta 007, w którego wcielił się niesamowity Daniel Craig. Na początek SKYFALL z fenomenalną ścieżką dźwiękową. Następnie SPECTRE i pojedynek z tytułową organizacją terrorystyczną, a na koniec długo wyczekiwana premiera NIE CZAS UMIERAĆ. Piękne kobiety, szybkie samochody i on… Bond… James Bond!

Jesteśmy przekonani, że taka dawka klasycznej akcji w stylu 007, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?

Stosując się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, jesteśmy zmuszeni zawiesić akcję Nocnych Maratonów Filmowych „Dolewka Pepsi gratis” aż do odwołania.

Zapraszamy!

Szczegóły na stronie:https://www.helios.pl/47,Lodz/MaratonyFilmowe/

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
novika
Novika w Scenografii (zakończony)
mixtape1
Weekend w New Yorku (zakończony)
IMG_7310
Anita Lipnicka & The Hats w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*