Bilety do Cytryny (zakończony)

cytrynaZapraszamy wszystkich do udziału w naszym cyklicznym konkursie. Możecie w nim zdobyć jedno z dwóch podwójnych zaproszeń na dowolny seans do końca tygodnia (tzn. od 3 do 9 maja br.) w nowej Cytrynie (Pomorska 39/41). 
 

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Cytryna”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcecie otrzymać bilet oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w sobotę, 1 maja o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze uzasadnienia, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest kino Cytryna
KONKURS ZAKOŃCZONY. BILETY OTRZYMAŁY OSOBY, KTÓRYCH MAILE ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD nikki… I clair….

4 komentarze do “Bilety do Cytryny (zakończony)

 • 27 kwietnia 2010 o 16:53
  Bezpośredni odnośnik

  Cześć!

  Właśnie dziś wróciłam od dentysty, który powiedział mi, że skazana jest na kanałowe leczenie zęba co mnie zszokowało, bo nic a nic mnie wcześniej nie bolało, a tu bęc! W związku z tym w najbliższym czasie wydam kupę kasy na borowanie, na rentgen i na fryzjera, bo zapewne przez to osiwieję… Na bilety do kina przez najbliższy miesiąc nie będzie mnie stać, a miło było trochę się rozerwać w oczekiwaniu na termin ostatecznego rozwiązania kwestii górnej 6. Liczę na wasze dobre serce! Pozdrawiam 🙂

  Odpowiedz
 • 27 kwietnia 2010 o 16:54
  Bezpośredni odnośnik

  Witam!

  Chciałabym otrzymać bilety, ponieważ w związku ze sporymi wydatkami na studia nie mam pieniędzy na majówkę i muszę spędzić ją w mieście, a wypad do kina byłby fajnym urozmaiceniem mojej miejskiej majówki. 🙂

  Pozdrawiam serdecznie!

  Monika

  Odpowiedz
 • 27 kwietnia 2010 o 16:56
  Bezpośredni odnośnik

  widać ból mnie zamroczył bo nie przeczytałam nagłówka „komentarze” …. hahaha

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *