Bieg w 12. rocznicę katastrofy w Smoleńsku

Do udziału w wydarzeniu zapraszają grupy biegowe: Biegam i Zwiedzam Łódź oraz Biegam Pomagam. Bieg upamiętniający wydarzenia z 10 kwietnia 2010 w 12. rocznicę katastrofy w Smoleńsku.

Dystans 8,5 km

Start 10.04 godzina 10:00 przy hali odlotów na lotnisku im. Władysława Reymonta. Meta przy Pomniku Ofiar Katastrofy Smoleńskiej, ul. Stanisława Kostki 14.

W czasie biegu wspólnie złożymy kwiaty i znicze w miejscach pamięci, pomodlimy się i w ciszy oddamy hołd naszym elitom. Podniosłą i refleksyjną atmosferę zapewni Agnieszka Forzpańczyk i Fundacja Życie.

Biegniemy grupą – nie jest ważny osiągnięty wynik, ale dobra atmosfera i zaduma nad naszą tożsamością narodową, solidarnością i suwerennością.

Zapisy

W biegu mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 lat.

Zakończenie w sali na Skorupki 5; będą ciepłe napoje, mamy tam dostęp do zaplecza sanitarnego, będzie można się przebrać i skoordynować powroty do domu.

Udział bezpłatny

W trakcie rejestracji na wydarzenie uczestnicy otrzymają możliwość przekazania darowizny na zakup kwiatów, zniczy i gadżetów patriotycznych

Wszyscy uczestnicy muszą wypełnić i podpisać deklarację dobrowolności uczestniczenia oraz braku przeciwwskazań lekarskich.

Wszystkie potrzebne druki do podpisania będą do pobrania w dniu biegu od organizatorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *