Bieg dla Bohaterów

Ostatnia chwila, aby sprawdzić prognozę pogody na niedzielę 18 października! Jeśli Twoja prognoza zapowiada słoneczną, jesienną niedzielę to zapraszam Cię na wyjątkową, patriotyczną imprezę biegową. Dla uczestników przygotowane będą medale, nagrody i puchary!

Mam świadomość, że wszyscy w czasie tej ostatniej społecznej nerwówki potrzebujemy ruchu i kontaktu z aktywnymi ludźmi (oczywiście z zachowaniem wszelkich środków ostrożności). Dlatego zachęcam Cię, Twoją rodzinę i znajomych do wzięcia udziału w rodzinnym, patriotycznym biegu „Bieg dla Bohaterów”. To ostatnia okazja w tym roku, aby upamiętnić 100-lecie Wielkiej Bitwy Warszawskiej i nasze zwycięstwo z bolszewikami w dniu 18.10.1920 roku.

Zapowiada się duża dawka rywalizacji i pozytywnych emocji oraz moc atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci! Obiecuję super zabawę! Las Łagiewnicki to fajne miejsce! Będą z nami wspaniali pasjonaci historii i porozmawiamy z nimi o ogromnym bohaterstwie Polaków sprzed 100 lat! 18 października zakończyła się wojna polsko-bolszewicka!

Oprócz biegu na 10 km dla dorosłych będzie 7 kategorii dla dzieci z klasyfikacją dziewczynki/chłopcy. Rozdamy mnóstwo nagród. Łącznie wręczymy 54 puchary i 300 medali!

Bądź z nami! Nawet jeśli nie biegasz to przyjdź posłuchać o historii Polski. Jeśli nie możesz być z nami, a chcesz wesprzeć naszą inicjatywę to proszę o darowiznę.

Więcej informacji na stronie: http://biegdlabohaterow.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *