Bieg charytatywny Daj piątaka na dzieciaka

bieg_plakatLubisz biegać? Biegasz profesjonalnie, wieczorami dla zdrowia lub sporadycznie dla rozrywki? 20 września Fundacja Kolorowy Świat zaprasza Cię do udziału w biegu charytatywnym „Daj piątaka na dzieciaka”. W tym przypadku wzięcie udziału to nie tylko przyjemność dla miłośników biegania, udział w biegu to realna pomoc podopiecznym Fundacji.

Firmy sponsorujące bieg przekażą na rzecz dzieci z Fundacji 5zł za każdego biegacza, który weźmie udział w biegu. Dlatego, tak ważne jest by tego dnia na starcie było nas jak najwięcej.

Na mecie biegu na uczestników czekać będzie profesjonalna sesja stretchingu, przygotowana specjalnie dla biegaczy. Dowiecie się jak odpowiednio zadbać o swoje ciało i mięśnie po wysiłku fizycznym. Po biegu Fundacja zaprasza na koncert Pawła „BIBY” Binkiewicza, finalisty II edycji X Factor.

Bieg „Daj piątaka na dzieciaka” to symboliczne rozpoczęcie działalności Fundacji w nowym miejscu i otwarcie Kolorowego Centrum Edukacyjno-Terapeutycznego dla niepełnosprawnych dzieci. Bieg rozpocznie się o godz. 17 przy dawnej siedzibie na Starym Rynku, a meta znajdować będzie się w nowej przy ul. Żabiej 10/12.

Rejestracja trwa, formularz zgłoszeniowy i wszystkie informacje znajdziecie na stronie internetowej Fundacji kolorowyswiat.org.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *