Bezsensu i Cute Mess w DOMu

bezsensuW niedzielę, 21 lutego o godz. 20 w DOMu rozpocznie się koncert formacji Bezsensu. Poza nimi na scenie pojawi się Cute Mess. To spotkanie dwóch alternatywnych zespołów, które znalazły wspólny język muzyczny i pozamuzyczny i postanowiły wspólnie pojechać w trasę, by podzielić się tą swoją energią pomnożoną razy dwa z publicznością.

BEZSENSU
► Bezsensu promuje obecnie swój drugi album pt. „Wszystko i nie tylko wszystko”, który w plebiscycie Radia Aktywnego został wybrany Płytą Roku 2015, grupa jest gościem Happysad na tej oraz poprzedniej trasie. Bezsensu grało ponadto m.in. na Jarocin Festival 2015 oraz Open’er Festival. Grupa została laureatem konkursu Scena Machiny oraz uznana przez „Gazetę Lubuską” za Najlepszy zespół nie tylko rockowy.

CUTE MESS
► Zespół to specyficzna mieszanka niezależnego popu oraz melodyjnej muzyki alternatywnej. Każdy z członków zespołu wprowadza do jego klimatu niepowtarzalny charakter oraz swoje nieszablonowe podejście do muzyki. Na polskiej scenie pojawili się w 2013 roku, a największym sukcesem zespołu jest doceniony w Polsce i za granicą debiutancki singiel „Out of breath”. Na początku roku 2016 planowana jest premiera ich pierwszego minialbumu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *