Plakat_Escape_Room_Muzeum_lastDokąd idziesz? To słowa, które nie dadzą Wam spokoju po przekroczeniu progu komnaty Chryzotemis. Od teraz to Wy jesteście aktorami na planie filmowym. Czy zdążycie wyznaczyć szlak Łodzi Filmowej i odnaleźć klucz do wyjścia przed ostatnim klapsem?

Pokój zagadek (ang. escape room ) to gra, której uczestnicy zostają zamknięci w specjalnym pomieszczeniu, a jedynym sposobem na wydostanie się z niego jest rozwiązanie zagadek. Czasu jest mało. W Muzeum będzie na to pół godziny, a pytania dotyczą filmu. Za miejsce akcji posłuży sala ze scenografią do filmu „Quo vadis” Jerzego Kawalerowicza, ale zagadki będą związane również z innymi polskimi fabułami, zwłaszcza nakręconymi w Łodzi.

Partnerem projektu jest łódzka firma Find Out- autor scenariusza oraz Fundacja Kamila Maćkowiaka-kreacja aktora tworzy jedną z głównych zagadek.

Projekt jest dofinansowany przez Centrum Inicjatyw na rzecz Rozwoju REGIO działającego jako Operator w konkursie na regranting w zakresie turystyki i krajoznawstwa, realizowanym ze środków z budżetu Miasta Łodzi. Grupy składają się od 2 do 7 osób, z uczestnikami prowadzący kontaktuje się za pomocą krótkofalówek.

Udział w grze jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja pod nr tel. 609 858 785, mail: fundacjaskillab @gmail.com.

Czas realizacji:
Bezpłatnie 8.10-15.11
Miejsce realizacji: Pałac Karola Scheiblera Muzeum Kinematografii w Łodzi ul.Pl. Zwycięstwa 1
Czas gry: 30 min.
Grupy docelowe: grupy szkolne, dorośli
Godziny otwarcia: wt. 13-17, śr. 13-16, czw. 13-18, pt. 13-16, sob.15-18

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
PupiLove Targi w Łodzi
Motoserce 2012 Łódź – program imprezy, informacje
RG_Lodz_rejestracja_soon
Rails Girls Łódź – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*