lodzitKolejna edycja bezpłatnych targów Kariera IT w Łodzi będzie miała miejsce już 7 listopada 2015 roku (sobota) w Hotelu Andel’s. Wydarzenie jest skierowane do specjalistów IT oraz studentów ostatnich lat kierunków informatycznych. Targi pracy zostaną połączone z prelekcjami merytorycznymi, pokazami nowinek technologicznych oraz konkursami z nagrodami.

Przykładowe prelekcje marytoryczne:
* Czy Deny jest zawsze ważniejszy niż GRANT? (Radosław Różyński)
* Tańcząc na polu minowym, czyli praca zespołowa w Unity (Luke Spierewka)
* Windows 10 Security. Do IT (Paweł Pławiak)
* Apache Spark – prosty sposób na BigData (Paweł Włodarski)
* Jak nadążyć za światem front-endu (Tomasz Dziuda)
* Dlaczego Agile działa? (Mirosław Dąbrowski)
* AngularJS – czysty kod (Dariusz Kalbarczyk)

Firmy które będa rekrutować i będą się prezentować swoje oferty podczas wydarzenia: Infosys, Oberthur Technologies, Credit Suisse, Rossmann, Accenture, Hays Poland, SII, Deloitte Digital, ZF TRW, Ceri, Fabrity, CBSG.

Prelekcje merytoryczne urozmaicą pokazy nowinek technologicznych, m.in. drukarek 3D od Rabbit Form, game corner z konsolami dzieki Checkpoint i konkursy z nagrodami.

Do wygrania będą m.in.: czytnik Kindle, voucher na egzamin Microsoft, voucher na laser tag, wejściówki do escape room, wejściówki na ściankę wspinaczkową, karty na grę w squasha, zaproszenia na grę w bilard, bilety do teatru, książki, upominki od Wystawców i wiele innych.

Żeby wziąć udział w wydarzeniu, należy jedynie dokonać bezpłatnej rejestracji na stronie: http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-lodz-07-11-2015/

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
KOMPAS na rozwój
sylwester_
Sylwester w Manufakturze – informacje
Wampiriada 2018
1 Komentarz

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*