bezkijaPojawia się nowa scena na Stand-Upowej mapie Łodzi. Bez KIJa nie podchodź to nowy cykl, który będzie wam prezentował śmietanę polskiej sceny. Impreza rozpocznie się 22 stycznia o godz. 20 w Kiju (dawny Bagdad Cafe). Wstęp wynosi 5 zł.

Na pierwszy ogień idą:

Piotrek Szumowski to komik w pełni międzynarodowy. Występował w ponad trzydziestu krajach, na pięciu kontynentach, w trzech językach. Tak jest, Piotrek przeżył 409 dni podróży dookoła świata. Jak on to zrobił? Nikt nie wie. Ostatnio przez 10 minut próbował otworzyć saszetkę z ketchupem, a potem polał frytki musztardą. Ostatnie zdanie jego pracy licencjackiej brzmi “Newton pod koniec swojego życia zmarł”. A do dzisiaj myśli, że Ikea to restauracja z hot-dogami, która sprzedaje meble na boku. Podczas podróży m.in. pił ayohuasque z szamanem w Peru, zakochał się w kolumbijskiej prostytutce, usłyszał swoją przyszłość od hinduskiej wróżki i opiekował się przez miesiąc australijskim wężem.

Występował w TVP, Comedy Central, hinduskiej reklamie samochodów (to nie żart) oraz na największych festiwalach na całym świecie.

Janek Wolańczyk – Stand-Up jedyny w Polsce jąkający się Stand-uper. Komik który oddaje widowni swoją całą nie pojętą energię. Współ – lider grupy „Wrocławski Stand-up”. Zajmuje się Stand-upem od dwóch lat gdzie jeździ po Polsce i opowiada o tym jak jego jąkanie wpływa na życie oraz mówi autentyczne sytuacje z swojego rodzinnego domu z którymi napewno się utożsamicie! Możecie się spodziewa, że będzie długo dochodził ……….. do jednego słowa. Ma na swoim koncie masę zorganizowanych imprez z czego największa to bitwa „Stand-Up War” która zgromadziła 22 komików z całej Polski.

Całość poprowadzi wasz lokalny inwalida: Juliusz Sipika stand up.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
smile
Kabaret Smile w Wytwórni
Teatr Muzyczny obala mity, czyli „Tadek na tropach Minotaura”
DOTKNIJ-TEATRU-PLAKAT-DT-NA-BIS
Dotknij Teatru na Bis

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*