bezkijaWe wtorek, 25 kwietnia o godz. 20 w Kiju rozpocznie się impreza stand-upowa z udziałem Sebastiana Rejenta i Pawła Reszela. Poprowadzi ją Juliusz Sipika. Bilety – 10 zł.

Sebastian Rejent – komik, miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m. in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi & Saatchi. Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało, natomiast trzykrotnie żartem sprawił, że ktoś się posikał ze śmiechu… i nie było to dziecko. Sukces. Uprawia ciężką sztukę stand-upową; robi to dla ludzi, dla siebie, jednak woli dla ludzi. Poza sceną zgłębia tajniki komedii i wykorzystuje je by pomagać innym. Na warsztatach, które prowadzi, uczy innych jak używać swojego poczucia humoru w teatrze życia codziennego. Sebastian nigdy nie zgodzi się z ludźmi, którzy twierdzą, że czas spędzony na śmiechu jest czasem straconym, bo to by oznaczało, że Sebastian marnuje czas setkom osób dziennie.

Paweł Reszela – Stand-Up Comedy – to jeden z najstarszych stand-uperów w Polsce. W sensie stażu, bo z twarzy jeszcze nie taki stary. Od 2008 występuje solowo, w 2011 roku został Kabaretowym Mistrzem Świata, a jeszcze później był w HBO i Polsacie i w ogóle jest tak piękny, jak i uzdolniony.

Program „PRAWDZIWIE BEZCZELNY” to podróż przez tożsamość Polaków. Spojrzenie na samych siebie z perspektywy faceta, który chce być w tym świecie sobą. „Prawdziwie bezczelny” to szczera i prawdziwa wypowiedź na temat tego co mnie najbardziej bawi a co naprawdę wkurza w tym świecie. Program pełny śmiechu i wyszukanego humoru…

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
dziatwa10_plakat2
31. Ogólnopolski Przegląd Teatrów Dziecięcych Dziatwa 2010
lesbones
Les Bonnes (Pokojówki) w Teatrze Nowym
stand
Stand-Up Łódź

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*