bezkija7Siódma edycja imprezy organizowanej w Kiju przed nami. Impreza odbędzie się w poniedziałek, 19 czerwca o godz. 20. W programie: świerze powietrze, zimne piwo i dwóch komików. Jeden to albo bardzo gruby chłopak albo bardzo brzydka lesbijka, tego do końca nie wiemy. Drugi jest z Grodziska Mazowieckiego i handluje sushi. Zagrają:

Jakub Poczęty-Błażewicz – jeden z „największych” komików na Polskiej scenie (ciałem). Fizyczną niedoskonałość traktuje jako broń, która dostała mu się od samego Kriszny. Czujny człowiek, któremu nie umknie nic co robimy źle jako ludzkość, zadaje pytania, których nikt nie powinien zadawać i śmieje się z głupoty, również własnej. Charakteryzuje go pewność siebie, energia, szukanie kontaktu z publicznością i pewien charakterystyczny sposób bycia, który nie dopuszcza do niego myśli, że to co ma na talerzu może mu wystarczyć.

Piotr Szulowski – Stand-upper z Grodziska Mazowieckiego, niespełniony talent piłkarski gdyby nie sport prawdopodobnie nigdy nie poznałby…smaku alkoholu. Bardzo bliski przyjaciel Miśka Koterskiego przynajmniej tak twierdzą ludzie na ulicy. Stand-upem zajmuję się od 2016 roku w tym czasie udało mu się dostać do Finału III Antrakt Festiwal. Jego ulubionym komikiem jest… jego Ojciec to dzięki niemu wyszedł pierwszy raz na scenę.

Całość poprowadzi standardowo: Stand-Up Juliusz Sipika. Bilety: 10zł do kupienia przy wejściu na ogródek.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Norma w Teatrze Wielkim
Plany repertuarowe Teatru Powszechnego w Łodzi
OFF Północna 2022 ogłasza program

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*