Patronat dawne:

Koncerty grupy Hesus Bazooka

Kawiarnia Literacko-Muzyczna w ŚFK
Klipy Grupy Nastaw Radio
Otwarte Studium Improwizacji
Muzeum Bajki w Łodzi
Torpedy Łódź – zespół futbolu amerykańskiego
Druga edycja kursu scenopisarstwa
Jam Session z Michałem Kobojkiem w Improwizacji

Minione patronaty – 2010:

28.01.2010 – The Dreadnoughts w Gnieździe Piratów
luty 2010 – Imprezy w klubie Czekolada
11-16.02.2010 – Carnavalia
26.02.2010 – PRLive 2010 w Dekompresji
27-28.02.2010 – VI Puchar Europy Harasuto w Karate WKF Łódź 2010
04.03.2010 – Dni Kariery 2010
03.2010 – PROGRESSteron
24-26.03.2010 – F.E.T.A. 2010
26.03.2010 – Koncert SCHDK i Disparates
9-24.04.2010 – I Otwarte Mistrzostwa Byczego Oka w Piłkarzyki
9-24.04.2010 – 2. Festiwal Sztuka i Dokumentacja
9-24.04.2010 – Piernikalia 2010
21-25.04.2010 – Mediatravel 2010
23.04.2010 – 2’Loan od tyłu w klubie Luka
24.04.2010 – Miss Polonia Studentek Łodzi 2010
24-25.04.2010 – Dni Japońskie w  Łodzi 2010
25.04.2010 – Miss Polonia Nastolatek 2010
27.04.2010 – Miss Politechniki Łódzkiej 2010
30.04-03.05.2010 – Viva Capoeira 2010
9-30.05.2010 – 51. Urodziny Studenckiego Radia Żak
05.2010 – Juwenalia 2010
28-29.05.2010 – Kamera Akcja
29.05.2010 – 35-lecie Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. F. Parnella w Łodzi
05.06.2010 – Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2010
29.05.2010 – Koncert Tune + Wild Blues Slivovica
05-06..2010 – foto[3]kreacja
05.06..2010 – Miss Polonia Województwa Łódzkiego 2010
04-06.2010 – Festiwal 3r for Trinity
18-19.06.2010 – Przestrzeń Muzyki Live 2010
19.06.2010 – Zamień odpady na kulturalne wypady – akcja
25-27.06.2010 – 3. Ogólnopolski Festiwal Tańca
25-27.06.2010 – Festiwal Dobrego Smaku
2-4.07.2010 – IV Łódzka Wioska Historyczna
2.07.2010 – Spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia UFO
24.07.2010 – Presidents of Soul w Improwizacji
31.07.2010 – Fat Belly Family w Improwizacji
29.07-01.08.2010 – Łódź_Stock na Przystanku Woodstock
06-08.2010 – Polówka po raz trzeci
08.2010 – Andanza de Honker – wyprawa do Barcelony
03.09.2010 – Bob One & Jam Vibez feat. Deer w Jazzdze
18-19.09.2010 – TrotuArt 2010
18-19.09.2010 – I Festiwal Prawdziwej Czekolady
24.09.2010 – Muariolanza w Improwizacji
08.10.2010 – 5 urodziny Jam Vibez w Jazzdze
10.10.2010 – Koncert „Dla Fryderyka Chopina”
09-10.2010 – Robert B. Lisek Crash 2.0 – Galeria NT
22.10.2010 – Alegorya – Ahead – 512 KBKS – Black Radio w Luce
09-10.2010 – Robert B. Lisek Crash 2.0 – Galeria NT
17-30.10.2010 – Żak Festiwal 2010
23.10.2010 – Widzewska Jesień Muzyczna 2010
30.10.2010 – Dorena w Improwizacji
31.10.2010 – Nightmare Dub Session w Luce
04.11.2010 – Digital Dub Session
05.11.2010 – Vena Music Festival 2010
14.10-14.11.2010 – Design – wzornictwo społecznie użyteczne
18-20.11.2010 – Festiwal Filmowy o własności prywatnej i prywatyzacji „Na Swoim”
26.11.2010 – V Ogólnopolski Festiwal Filmów Komórkowych „OFFK-a”
19-28.11.2010 – Przestrzeń Umysłu – Festiwal Kultury Buddyjskiej
03.12.2010 – Te-tris/Dj Tort/Pogz w Jazzdze
28.10-4.12.2010 – pomyłka / mistake w Galerii NT
06.12.2010 – Łódzka Fabryka Prezentów pod Choinkę
2-12.12.2010 – IV Festiwal Puls Literatury 2010
6-11.12.2010 – I Łódzki Festiwal Monodramu MonowManu
11.12.2010 – Łódzka Strefa Funky
11.12.2010 – II Festiwal Wiedzy Niekonwencjonalnej 2010
20.12.2010 – Akcja Charytatywna „Prezent za Prezent”
18.12.2010 – Eldo w Improwizacji

Minione patronaty – 2011:

09.01.2010 – Zbudujmy razem serce podczas WOŚP
06.02 – The Color – Ścierański w Improwizacji
18.02 – Dub Yourself w Jazzdze
19.02 – The Death and Ressurection Show w Improwizacji
19-20.02 – Tattoofestival Łódź 2011
25.02 – Otwarcie Tacco Club
15.03 – VI Gala Baletowa w Teatrze Wielkim
24-27.03 – Kamera Akcja 2011
25.03 – Wojtek Pilichowski w Improwizacji
1-31.03 – Konkurs Fotograficzny Discover Europe
30.03-1.04 – F.E.T.A. 2011
01.04 – Cała Góra Barwinków w Improwizacji
07.04 – Hellbound Tour 2011 w Luce
09.04 – Freestyle Rap Fight
09.04 – Even Horizon Festival
9-14.04 – Międzynarodowy Festiwal Solistów Lalkarzy 2011
11-13.04 – Konferencja Tekst-Tworzywo-Twórca
13.04 – IV gala Miss Politechniki Łódzkiej
22.04 – Koncert Lavoholics w Starej Szwalni
14-30.04 – Festiwal Sztuka i Dokumentacja 2011
28.04 – soundimage4experience No. 5 w Jazzdze
29.04 – Bitwa o Łódkę w Improwizacji
30.04 – Krzak w Improwizacji
do 30 kwietnia – Konkurs graficzy „obŁódź się!”
06.05 – soundimage4experience No. 6 w Jazzdze
06.05 – Carrion w Luce
06.05 – Performance Michael Schumacher (USA/Holandia)
8-20.05 – 52. Urodzin Studenckiego Radia Żak Politechniki Łódzkiej
13-29.05 – Juwenalia 2011 w Łodzi
14.05 – Meeting Point Biała Fabryka (Noc Muzeów)
16-22.05 – Europejski Tydzień Młodzieży – obŁódź się!
16-27.05 – Wizyta studyjna studentów z Ukrainy, Rosji i Mołdawii
27.05 – BASSBALL 3: Blatta & Inesha w Jazzdze
28.05 – Akcja „Zamień odpady na kulturalne wypady” Łódź 2011
14.05 – Meeting Point Biała Fabryka (Noc Muzeów)
16-22.05 – Europejski Tydzień Młodzieży – obŁódź się!
16-27.05 – Wizyta studyjna studentów z Ukrainy, Rosji i Mołdawii
27.05 – BASSBALL 3: Blatta & Inesha w Jazzdze
28.05 – Akcja „Zamień odpady na kulturalne wypady” Łódź 2011
02.06 – soundimage4experience No. 8 – Jazzga
11-12.06 – Warsztaty Tańca Back to Groove
16-19.06 – Festiwal Dobrego Smaku 2011
18 czerwca – soundimage4experience No. 9 – Improwizacja
25 czerwca – Summer Game Party vol.2
17.06-17.07 – L-Und. Łódzka Scena Podziemna 1985-1995 – Galeria Manhattan
8-10 lipca – Targowa Film&Music Street Festival
czerwiec-sierpień – Polówka 2011
lipiec-sierpień – Letnia Scena Forum
lipiec sierpień – Niedziela w Źródliskach
9 września – Alone w Wytwórni
22-25 września – 2. Se-Ma-For Film Festival
29 września – Komis a literatura – w ramach MFKiG
30.09-2.10 – XXII Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier
30.09-2.10 – II Festiwal Prawdziwej Czekolady
14 października – Dub Your Self w Jazzdze
14 października – Letters From Silence w Improwizacji
14-16 października – ŁóPTA 2011
15 października – 2 Event Horizon Festival
16  października – Recycling daje owoce przed Jazzgą
16-19 października – DoTleń się z nami w Tleniu – plener foto
wrzesień-październik – Żak Fest 2011
wrzesień-październik – Jesień Wolontariatu
20-21 października – Obraz – pojęcie, natura, miejsce, fenomen
22 października – Widzewska Jesień Muzyczna 2011
11 listopada – Relanium 2011
19 listopada – Metalwar #1 w Improwizacji
19 listopada – VII Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Na skrzydłach poezji”
20-25 listopada – The Death and Resurrection Tour
1-4 grudnia  – Łódzkie Spotkania Teatralne 2011
18 grudnia – IV Festyn Gwiazdkowy Baśniowe Święta
listopad-grudzień – V Festiwal Puls Literatury 2011

Minione patronaty – 2012:

27 stycznia – Dub Yourself w Jazzdze
14 lutego – Miłość, łzy i o co kaman w Lutni
15 lutego – Sean Noonan w Improwizacji
17 lutego – Skateistan PL: We Build Ramps Not Bombs
18-19 lutego – Tattoofestival Łódź 2012
1 marca – Burning Down The House w DOMu
2 marca – Ted Nemeth i Te-lie-vision w Stereo Krogs
9 marca – Bajzel w ŚFK
2-12 marca – XXI Bałuckie Spotkania Recytatorów
9 marca – Przestrzeń wyobraźn i – wystawa
15-17 marca – Ephemeral fixed
21 marca – VII Gala Baletowa
27 marca – Akademickie Targi Pracy 2012
9 maja – Przestrzeń wyobraźni – wystawa
12.04 – 6.05 – 4. Festiwal Sztuka i Dokumentacja
13 kwietnia  – Lubelska Federacja Bardów w Dekompresji
13-15 kwietnia – Festiwal Sztuki Wideo Punkty Widzenia
18 kwietnia  – Miss Politechniki Łódzkiej 2012
19 kwietnia – Przestrzeń wyobraźni – wystawa
21 kwietnia – Spring Party 2012
23-25 kwietnia – Seminarium Łódź U Like
maj – Juwenalia Politechniki Łódzkiej
maj – Juwenalia Uniwersytetu Łódzkiego
maj – Juwenalia  PWSFTviT
23 maja – Festyn Czas na zdrowie
2 czerwca – Wiele Kultur – Jedno Miasto
2-3 czerwca – Festiwal Teatralny Poszukiwanie Alternatywy
1.02-30.06 Nie peniaj, zmieniaj!
28.04-14.07 – Graffiti – sztuka miasta
16 czerwca – III Przegląd Zespołów Alternatywnej Sceny Młodych
25-29 czerwca – V Ogólnopolskie Spotkania Konkursowe Młodych Tancerzy
Lipiec-sierpień – Geyer Music Factory
Lipiec-sierpień – Letnia Scena Forum
Lipiec-sierpień – Polówka 2012
Sierpień – Niedziela w Źródliskach
8 września – Gra Miejska Foto-Agenci
11-12 września – VII Forum Młodych Bibliotekarzy w Łodzi
21-23 września – Kapitularz 2012
5-7 października – Noc Książkomaniaków
5-7 października – MFKiG 2012
13 października -HardPop2 w Piwnicy Plastyków
20 października – Widzewska Jesień Muzyczna
2 listopada – Little White Lies w Bagdad Cafe
8 listopada – La Casa Bancale w Zapiecku
17 listopada – OKP „Na Skrzydłach Poezji”
październik-grudzień – VI Festiwal Puls Literatury
październik-grudzień – Puls Języka
listopad-grudzień – Festiwal Muzyczny RAIN
listopad-grudzień – Dni Kina Kazachstańskiego
listopad-grudzień – Gwiazdka dla zwierzaka
6 grudnia – Gwiazdka dla zwierzaka after w Lordi’s
2012- Wolontariat kreuje Łódź

Minione patronaty – 2013:

styczeń 2013- I urodziny portalu lodzkirap.pl
30 stycznia 2013 – Forum Młodych Techników
14 lutego – Little White Lies w DOMu
17 lutego – Stand Up Łódź w Scenografii
23 lutego – Brenda Walsh w Szafie
23 lutego – Targi Kariera IT – Hotel andels
styczeń-luty 2013  – Snowboat 2013
luty-marzec – XXII Bałuckie Spotkania Recytatorów
2-3 marca  – TattooFestival 2013
9 marca  – Wystawa Katarzyny Dreszer w Przechowalni
15 marca  – Zuza Nagiel w Iron Horse
15 marca – Wowa z Charkowa w Zapiecku
26 marca  – VII Gala Baletowa
28 marca – Rap4Life w Wytwórni
29 marca – Burning down the house vol 4
4 kwietnia – The Toobes w Scenografii
9 kwietnia – Akademickie Targi Pracy
11 kwietnia – End of winter? BOOOOZE UP! w Spince
17 kwietnia – VI Gala Finałowa Miss PŁ
23-26 kwietnia  – Łódź U Like – seminarium
23-25 kwietnia – Regionalne Forum Młodych
25-27 kwietnia – Festiwal Sztuka i Dokumentacja 2013
26-28 kwietnia – III Ogólnopolski Festiwal Sztuki Wideo | Punkty Widzenia
27 kwietnia – Shut up & give me your money vol.1
13-19 maja – Juwenalia Uniwersytetu Łódzkiego
18 maja – Miss Polonia Studentek Łodzi
18 maja – Turniej Tańca Nowoczesnego RivieraCup
24-26 maja – Wzniosłość i makabra w literackich obrazach śmierci
1 czerwca – VI Festynu z okazji Dnia Dziecka
4 czerwca – III Piknik Techniczny
4 czerwca – Dzień Wydziału Zarządzania UŁ
5-9 czerwca – Juwenalia Politechniki Łódzkiej
7-9 czerwca – I Ogólnopolski Festiwal Polskiej Animacji „O!PLA”
kwiecień-czerwiec  – Mały Książkomaniak
kwiecień-czerwiec  – Fonografika Young Stage Łódź
21-23 czerwca – Festiwal Poszukiwanie Alternatywy 2013
22 czerwca – Targi Informatyczne Kariera Programisty
23 czerwca – Noc Świętojańska z Tuwimem
29 czerwca – IV Przegląd Zespołów Alternatywej Sceny Młodych
12-13 lipca – Forum Młodej Literatury
13 lipca – Graffiti – sztuka miasta 4
29 lipca – MissPolka 2013
czerwiec-sierpień – XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
lipiec-sierpień – Letnia Scena 2013
lipiec-sierpień – Małe Kamienice Łodzi dla Tuwima
lipiec-sierpień – Kwiaty Łódzkie Tuwima
wakacje –  Happy Summer w Urban Dance Zone
7-8 września –
Wielkie Dni Otwarte ODS
23-29 września – Warsztaty z projektowania parametrycznego P3
5 września – 5 października – Obraz. Słowo. Tuwim
5 października – Grai, Dalriada, Radogost i Morhana w Luce
6-8 października – MFKiG 2013
11 października – Ratpack 25TH Silver Jubille w Lordi’s
17-18 października – Targi Technicznych Wyrobów Włókienniczych – InnovaTex 2013
29.11-1.12 – Salon Ciekawej Książki 2013
– Projekt Inspirator – AIESEC
jesienna trasa zespołu Tattva
– Kino SOLO w Kinie Charlie
Stand-up w Klubie Scenografia listopad-grudzień – Wampiriada 2013
listopad-grudzień – VII Festiwal Puls Literatury
grudzień – Festn Gwiazdkowy
7 grudnia – Deep Cafe 3 – zmianatematu
7 grudnia – infoMEET
15 grudnia – Koncert charytatywny – Lutnia

2014
– 25 stycznia – 7 urodziny zespołu Alegorya
jesienna trasa zespołu Tattva
7 lutego – Lordis Łódź – Friction & Crissy Criss
8 lutego – Automaton meets PozdroTechno w DOMu
– 13 lutego – Cute Mess i Chłopcy bez wyobraźni – King of Music
– 22 lutego – Posesyjna moczymorda w Stereo Krogs
– 2 marca – Co-Sovel w Scenografii
– 2-6 marca – III Międzynarodowy Konkurs Organowy im. Jana Kucharskiego w Łodzi

– 25 marca – IX Koncert Galowy OSB im. Feliksa Parnella
– 27 marca – LemON w Dekompresji
– 27 marca – Kasia Wilk w Scenografii
– 29 marca – Musicology w Bagdad Cafe
– 29 marca – Debata na temat Romana Dmowskiego – Muzeum Tradycji Niepodległościowych
– 2 kwietnia – ATP 2014
– 5 kwietnia – Warsztaty z Tomaszem Łosowskim
– 5-6 kwietnia Łódzkie Targi Nieruchomości
– 24 kwietnia – Music When The Lights Go Out – Foto Cafe 102
– 24 kwietnia – Miss Politechniki Łódzkiej 2014

– 30.04-6.05 – Międzynarodowy Akademicki Konkurs Oboistów i Fagocistów
– 5-9 maja – Finance Week VII
– 7 maja – Koncertu Roku z udziałem studentów wszystkich polskich uczelni muzycznych
– 7 maja – Kuźnia Liderów

– luty-maj – Rock Nocą – Klub Luka
– 10 maja – Marketing Challenge 2014
– 17 maja – Wspomóżmy Łódzkie Kino Tatry
– 17 maja – II Marsz Nordic Walking Studentów UTW
– 20-23 maja – Seminarium Łódź U Like– maj – 55. Urodziny Studenckiego Radia Żak Politechniki Łódzkiej
– maj – Wspomóżmy Łódzkie Kino Tatry
– 29 maja – Panel VIP
– 31 maja – Towary w Wi-Mie

– 1 czerwca – VIII Festynu z okazji Dnia Dziecka
– maj – Music When The Lights Go Out
– maj-czerwiec – Juwenalia Łódzkie
– 24. edycja Wampiriady – Wiosna 2014
– 8 czerwca – Łódź Street Food Festival
– 28 czerwca – Urban Summer Festival
– 27-29 czerwca – Festiwal Kawy  – Forum Młodej Literatury – Open Hair Sieradz 2014
czerwiec-sierpień – Sjesta w Julinowskim
czerwiec-wrzesień – Małe Formy Grafiki, Polska – Łódź`14
czerwiec-wrzesień – Polówka 2014
lipiec-sierpień – Letnia Scena 2014
23 sierpnia – Targi Kariera IT w Hotelu andel’s
29 sierpnia – Ras Luta, Bob One, Bas Tajpan w Luce
31 sierpnia – 12 września – Wybory Miss Plaży Beach Bar
5 września – LUNA-C w Lordi’s
6-18 września – Ona i ja – wahlverwandtschaften – OFF Piorkowska
27-28 września – Grakademia 4 w ŁDK
28 września – 4. edycji Łódź Street Food Festival
3 października – Kuba Knap w Bagdad Cafe
4 października – Wośko/Tranberg/Kądziela – 6 dzielnica
10 października – Daniel Spaleniak – 6 dzielnica
14 października – Trendy Senior czyli twórczy i nowoczesny
17 października – VHSzwalnia
17 października – JWP/BC x Małach/Rufuz w Bedroom
18 października – Kaatakilla w Luce
24 października – Bruno Schulz – 6 dzielnica
25 października – Nikogo – 6 dzielnica
25 października – Drop Pants w Luce
27-28 października –  II Konferencja Naukowa – Logistyka społeczna
14-16 listopada – V Konferencja Matematyki Ubezpieczeń i Inwestycji
20 listopada – Muzycznie Naszpikowani w Luce
21 listopada –  Innercity Ensamble – 6 dzielnica
22 listopada – Semantyka w MS Cafe
25 listopada – Panel VIP
28.11-8.12 – VIII Festiwal Puls Literatury w Łodzi
29 listopada – Trzynasta W Samo Południe – Iron Horse
30 listopada – Muzycznie Naszpikowani w Luce
1-5 grudnia – Światowy Dzień AIDS
6 grudnia – Urban Christmas Festival
13 grudnia – Event Horizont FestivalMały Książkomaniak – II edycja
listopada-grudzień 25. Wampiriada
28.11-8.12 – VIII Festiwal Puls Literatury w Łodzi
1-5 grudnia – Światowy Dzień AIDS
13 grudnia – Event Horizont Festival
20-21 grudnia – Targi Sztuka Wyboru – OFF Piotrkowska

2015 rok

10 stycznia – Jóga w Poczekalni
24-25 stycznia – Łódź Street Food Festival
30 stycznia – Drum & Bass Madness Carnival 2015 w Lordi’s
31 stycznia – 8 urodziny zespołu Alegorya – Stereo Krogs
13-15 lutego – SpotkajMY się w Skierniewicach
11.2-20.03 – Wystawa malarstwa Izabeli Stronias
20-21 lutego – Relanium 2015
26 lutego – Dzień maklera na Uniwersytecie Łódzkim
wrzesień 2014 -luty 2015 – Nie peniaj, zmieniaj!
5 marca – Dni Kariery 2015
9-15 marca – Wiosenna Akcja Rekrutacyjna IAESTE 2015
10 marca – X Koncert Galowy Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Feliksa Parnella
21 marca – Towary w Art_Inkubatorze
21 marca – Dzień Dawcy Szpiku Kostnego – Ośrodek Impuls
22 marca – Broadway Dates
9-15 marca – Wiosenna Akcja Rekrutacyjna IAESTE 2015
27 marca – Komety w Stereo Krogs
27 marca – Ładni ludzie ubierają się na czarno w Gossip
28 marca – Wybory Miss Uniwersytetu Medycznego
28 marca – konferencja naukowa poświęconej tematyce raka szyjki macicy
28 marca – Targi Kariera IT
9 kwietnia – Koncert Wielkanocny w Archikatedrze
luty-maj – Łódź Miastem Talentów
10-12 kwietnia – Sztuka Wyboru
11-12 kwietnia – Łódzkie Targi Nieruchomości
13-24 kwietnia – CaseWeek 2015
21-23 kwietnia – Mistrzostwa Polski 2015 w piłce nożnej sześcioosobowej
23 kwietnia – Gala Miss Politechniki Łódzkiej 2015
25 kwietnia – Zdrowie pod kontrolą
25-26 kwietnia – Pierwsze w Łodzi nocne warsztaty taneczne
25-26 kwietnia – 6. Łódź Street Food Festival od 25 marca – Wystawa Roxany Kularkiej w Galerii Hotelu Grand
7-8 maja – CREATIVE VIBES Kreatywnością napędzamy gospodarkę
5-9 maja – Finance Week VIII
9 maja – Marketing Challenge 2015
10 maja – Warsztaty Fotograficzne „Uchwyć raka”
13-16 maja – Juwenalia Politechniki Łódzkiej
17 maja – Charytatywny Łódzki Festiwal Zumby
kwiecień-maj – Czwartkowe seanse Kultury Dostępnej w Bałyku
luty-maj – Łódź Miastem Talentów
22-23 maja – 53. Ogólnopolska i 11. Międzynarodowa Konferencja Juvenes ProMedicina
22 maja – KaAtaKilla, Tattva i Alone w ŁDK
22 maja – V Ogólnopolska Konferencja Modelownia Matematycznego w Ekonomii
24 maja – Przetrwalniki Dźwiękowe – 6. dzielnica
maj – czerwiec – Wampiriada – wiosna 2015
czerwiec – sierpień – Chilli Fabric w łódzkich parkach
czerwiec – Puls Języka 2015
7 czerwca – Nie wiary godne w Teatrze Szwalnia
7 czerwca – Chill out na Górce Widzewskiej
13 czerwca – Urban Summer Festival vol.3
13-14 czerwca – Fit Fest 2015
17-21 czerwca – XVI Międzynarodowy Festiwal Filmów Przyrodniczych im. Włodzimierza Puchalskiego w Łodzi
18-21 czerwca – OFF Fashion Weekend
19 czerwca – Fado w Przechowalni
20 czerwca – Oscary Jazzowe 2014
20 czerwca – Ostroda Festival Launch Party Łódź
20 czerwca – Maraton dla Świetlicy Podwórkowej 8-24 czerwca – Festiwal Myślenia Projektowego 21 czerwca – Summer Game Party vol 6
Konkurs Fotograficzny GOOD to HATE
26 czerwca – 40 lat minęło… w Teatrze Wielkim
3-13 lipca – XXXI Międzynarodowe Warsztaty Folklorystyczne w Łodzi
9-12 lipca – Forum Młodej Literatury 5-9 sierpnia – Wyścigi samochodowe głuchoniewidomych
6 sierpnia – Kino samochodowe by tejsted maj-sierpień – Karl Dedecius. Literatura-Dialog-Europa
lipiec-sierpień – Letnia Scena 2015
czerwiec-sierpień – Joga na Zdrowie
czerwiec-sierpień – Sjesta w Julianowskim
20 lipca – Galeria Przestrzeni Miejskich –  EUROPA EUROPA
14 sierpnia – Urodziny Drum&Bass Łódź, Rap Łódź oraz Tango Milonga Label
sierpień – Dzieci Bałut – Murale Pamięci

czerwiec-wrzesień – Polówka 2015
od 29 lipca – Nostalgia w Galerii Hotelu Grand
12 września – I Turnieju Laser Game
19 Cygne w Domu Literatury

11-27 września – ONCE IN A BLUE MOON – Galeria OFF Piotrkowska
26 września – TEDxPiotrkowskaStreet
3-4 października – Międzynarodowy Festiwal Komiksu i Gier
4-13 października – Musica Privata IV
8 października – WOW! Wielkie Otrzęsiny 2015
10 października – 10. urodziny Jam Vibez w Glow

23 października – Porządek musi być w CH Tulipan
24 października – Projektowanie siebie, czyli kobieta w biznesie
30 października – Byle do wiosny w Muzeum Sztuki

4-7 listopada – Łódź U Like 2015
7 listopada – Kariera IT
13-14 listopada – Towary w Glow

od 7 października – Janusz Mrozowski w Galerii Hotelu Grand
14-28 listopada – 3. AŻ Festiwal
17.11-10.12 – Wampiriada 2015 – jesień
20 listopada – Byle do wiosny/koncert#2/Paulina Miu Zielińska
20-22 listopada – Salon Ciekawej Książki
21-22 listopada – Wypieki – Piotrkowska 217
25 listopada – Archifiesta 11
26 listopada – Teatr Cieni „TEULIS” w Teatrze Wielkim
27-28 listopada – I Międzynarodowy Festiwal Muzyczny im. Grażyny Bacewicz
27.11-4.12 – WAD World AIDS Day
4-13 grudnia – IX Festiwal Puls Literatury w Łodzi
12 grudnia – Mamy blog-OFF-ują w Łodzi
12-13 grudnia – 10 lat AOIA
14 grudnia – Carmina Burana w Filharmonii Łódzkiej
– Movember – Akcja Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Łódź
– wyprawa badawcza Syczuan: Na Szlaku Wielkiej Pandy
– Kręcimy bramy w Teatrze Pinokio
– Kino SOLO w Kinie Kinematograf
– Stand-up w Klubie Scenografia

13 stycznia – Wielki Koncert Galowy Strauss Festival Orchestra
20 stycznia – Wielkie Hity Muzyki Filmowej w Filharmonii Łódzkiej
22 stycznia – Urodziny zespołu Alegorya w Stereo Krogs
23-24 stycznia –  Łódź Street Food Festival
18 lutego – DOPE D.O.D w Lordi’s
25 lutego – 11 marca – Bałuckie Spotkania Recytatorskie
26 lutego – Sonic Trip & Weekenders w Lordi’s
5 marca – Polska prapremiera opery komicznej „Abu Hassan” Carla Marii Webera
9-12 marca – Międzynarodowy projekt OM: Orient w muzyce – Muzyka Orientu
12 marca –  Polisz Biznes Launch Party
11-13 marca – Festiwal PROGRESSteron
12-13 marca – Ućkon 3
12-13 marca – Fit Bazar
17-18 marca – Emergenza Festival Polska – półfinały
18 marca – Finał PAC  – Ogólnopolski Konkurs z Rachunkowości
18 marca – Pytając o przyszłość – konferencja
19 marca – Dzień IT i ID
19 marca – II Konferencja Naukowa Poświęcona Nowotworom Kobiecym
19 marca – Wybory Miss Uniwersytetu Medycznego 2016
marzec – czerwiec – Łódź Miastem Talentów
23 marca – XI Koncert Galowy Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej i Baletu Teatru Wielkiego w Łodzi
1 kwietnia – Konkurs Młodych Wykonawców i Twórców Muzycznych „GRAMY”
7 kwietnia – Absolvent Talent Days
– Projekt Byle do wiosny
– Konkurs z wiedzy o rachunkowości PAC (Progress Accounting Competition)
2-24 kwietnia – XXII Międzynarodowy Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych
10-17 kwietnia – XIX Międzynarodowy Konkurs Muzyki Kameralnej im. Kiejstuta Bacewicza w Łodzi
11-17 kwietnia – IAESTE CaseWeek 2016
15-16 kwietnia – Męskość niejedno ma imię
16-17 kwietnia – Łódź Street Food Festival vol. 10
17 kwietnia – Varius Manx i Kasia Stankiewicz w Wytwórni
19-22 kwietnia – F.E.T.A. 2016
21 kwietnia – Gala Miss Politechniki Łódzkiej
22-23 kwietnia – Juvenes Pro Medicina 2016
kwiecień-maj – Urban Dinner
9 maja – 1 czerwca – Wampiriada – wiosna 2016
13 maja – 57. urodziny Studenckiego Radia ŻAK Politechniki Łódzkiej
14-15 maja – Festiwal Kawy
16-20 maja – Finance Week X
18-25 maja – Festiwal Myślenia Projektowego
19 maja – Finansówka w Lordi’s
20 maja – Salk w Williamsburg
21-22 maja – Towary
28-29 maja – Urban Summer Festival vol. 5
marzec-czerwiec – Łódź Miastem Talentów
1-4 czerwca – Juwenalia Politechniki Łódzkiej 2016
5 czerwca – Mordercza Bombonierka w Teatrze V6
5 czerwca – Sjesta w Julianowskim III
5-8 czerwca – Międzynarodowe Biennale XII Spotkania Teatralne „Terapia i Teatr”
9-26 czerwca – Festiwal Łódź Miastem Kobiet
10 czerwca – Sobota w Glow Club
11 czerwca – Ogólnopolski Turniej Koszykówki 3×3 o Puchar Szkoły Gortata
17-18 czerwca – Rails Girs Łódź
17 czerwca – TEDE, Abel, Wuwunio w Glow Club
18 czerwca – 111. rocznicy wybuchu Powstania Łódzkiego
18 czerwca – Łódzki Dzień Sushi vol 3
16-19 czerwca – Satyrykon 2016
24-26 czerwca – Łódż Street Food Festival vol 11
25-26 czerwca – Noc Żywych Bębnów
25 czerwca – Świat na głowie w Sulejowie
30-31 lipca – Fit Bazar vol. 4
lipiec-sierpień – Letnia Scena 2016
lipiec-sierpień – Kino w Samo Południe w Kinie Charlie
lipiec-sierpień – Seanse Pory Letniej w Kinie Charlie
27 sierpnia – Latynoskie Pożegnanie Lata – Strefa Piotrkowska 217
28 sierpnia – Sjestą w Julianowskim
3-4 września – Mixer Regionalny
1 lipca – 30 maja 2017 – Start up czyli zrób to sam/a ale z innymi
lipiec-wrzesień – Polówka 2016
7 września – Jeru The Damaja w New Yorku
10-11 września – Forum Młodej Literatury
10 września – Łódź Street Food Festival By Night
13 września – Urodziny Tuwima 2016
17 września – Łódzki Dzień Sushi Edycja Specjalna
23-25 września – Kapitularz 2016
24 września – Female metal Voices Festival vol.2
27-30 września – Objawienie: twórcy Światów
29 września – Authentic Dancehall Bashment inna Williasmburg
wrzesień/październik – Porządek musi być, czyli sprzątanie przy Tulipani
3 października – Wielka Wymiana Kontaktów
3 października – EOIF Łódź 8 października – Łódź – słuchanie miasta
14 października – Sonic Trip Weekenders
14 października – ReTo, Filipek, Penx w Soda Underground
15-16 października – Łódź Street Food Festival XII – Strefa Piotrkowska 217
24-26 października – Łódź U Like 2016
21-22 października – BRONX Festiwal
24-26 października – Lodzkie Innovation Days
26 października – Future Of Smart Cities
27 października – Feel the Beat
28 października – Percival Schuttenbach w ŁDK
29 i 30 października – premiera sztuki Wywiad w AOIA
listopad-grudzień – X Festiwal Puls Literatury w Łodzi
4 listopada – Taco Hemingway w Wytwórni
4-6 listopada – Musica Privata
4-6 listopada – Festiwal PROGRESSteron
5 listopada – Targi Kariera IT
18-20 listopada – Salon Ciekawej Książki 2016

23 listopada – ARCHIwum Plenerów. Wystawa Prac Studentów PŁ 2016

16 listopada – 6 grudnia – Wampiriada – zima 2016
19 listopada – 3 grudnia – 4. AŻ Festiwal 
25 listopada – Paluch w Lordis
26 listopada – Łódzkie BioTrendy 2016
26-27 listopada – Łódź Tattoo Konwent
27 listopada – Wypieki – Piotrkowska 217
1 grudnia – 17 marca –  Progress Accountion Competition
2-4 grudnia – Voltando as Origens Łódź
2 grudnia – Pezet w Wytwórni
3 grudnia – Sola / Białas w Soda Undrground
3 grudnia – Edyta Geppert z zespołem Vasie w Filharmonii
3-16 grudnia – X Festiwal Puls Literatury w Łodzi
3-31 grudnia – GwiazdkOFFo
6 grudnia – Dyktando Mikołajkowe Uniwersytetu Łódzkiego
10 grudnia – PRO8L3M w Lordi’s
18 grudnia – Towary w Art_Inkubatorze

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kontakt
Jak dodać treść na stronę
Streets of Manufaktura

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*