standupW środę, 7 listopada w Przechowalni o godz. 20 rozpocznie się program Bez cenzury Abelarda Gizy, Katarzyny Piaseckiej i Kacpra Rucińskiego. Bilety przed wydarzeniem 30 zł, w dniu imprezy 35 zł. Bilety do nabycia w klubie od godz. 16 – do zamknięcia  oraz w CiKu.

Stand-up Bez Cenzury  to wspólny projekt trójki dobrych kumpli, czyli Abelarda Gizy, Katarzyny Piaseckiej i Kacpra Rucińskiego. Od listopada 2010 roku występują razem w klubach całego kraju, tworząc rasowe wieczory stand-up.  Stand-up comedy to znana na całym świecie forma rozrywki. W Polsce coraz bardziej popularna i rozpoznawalna. Zasada stand-upu jest prosta: brak tematów tabu. Można mówić o wszystkich, nie rzadko poruszając tematy ostre, czy ważne. Do grupy najlepszych przedstawicieli polskiej sceny stand-upu z pewnością należy trójka komików projektu Bez Cenzury. Każdy jest inny, każdy porusza inne tematy na swój sposób, ale łączy ich jedno – forma stand-upowa. Na scenie są sobą i opowiadają o tym, co ich dotyczy, denerwuje, cieszy. Nie potrzebują do tego rekwizytów. Wystarczy poczucie humoru, charyzma i bezpośredni kontakt z publicznością.

Abelard Giza – szerszej publiczności znany z kabaretu LIMO,  którego jest liderem. W stand-upie nie boi się dotykać tematów ważnych i kontrowersyjnych.

Katarzyna Piasecka- kobieta po trzydziestce, najbardziej znana z podejmowania tematów damsko-męskich. Charyzmatyczna, lubiąca bezpośredni kontakt z widzem. Wcześniej przez kilka lat związana ze sceną kabaretową, a teraz doskonale odnajdująca się na scenie stand-upowej.

Kacper Ruciński – młody, zdolny komik pochodzący z Malborka.  Kacper wie, co chce powiedzieć i robi to w błyskotliwy, inteligentny, a czasem bezczelny sposób.  Bardzo ceniony zarówno w środowisku kabaretowym, jak i stand-upowym.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
letniascena2014
Letnia Scena 2014 – informacje
Narodowy Balet Gruzji Sukhishvili w Teatrze Wielkim
plakat_mini1
Trzecie urodziny Teatru V6

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*