reggae_love_20110213_1602241722W czwartek, 9 lutego o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert Kamila Bednarka. Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Bednarek”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilet. Zabawę zakończymy 7 lutego, o godz. 22 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od fra-mag… i karola4…

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Kamil Bednarek znany również jako MaccaBraa – polski muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i instrumentalista. W 2008 roku wraz z przyjaciółmi założył zespół Star Guard Muffin. Rok później ukazał się debiutancki minialbum formacji pt. Ziemia Obiecana. W 2010 roku Bednarek wziął udział w trzeciej edycji programu Mam talent! W listopadzie razem z zespołem wydał debiutancką płytę pt. Szanuj. W kwietniu 2011 wraz z zespołem pojechał na Jamajkę. Efektem podróży był minialbum pt. Jamaican Trip.

Na początku 2012 roku wokalista wziął udział w programie telewizyjnym Bitwa na głosy. W między czasie zespół Star Guard Muffin podjął decyzję o zawieszeniu działalności. Powodem takiej decyzji było odejście basisty i gitarzysty. Bednarek zdecydował się kontynuować działalność artystyczną z udziałem zespołu w składzie: Piotr Bielawski (gitara), Piotr Stanclik (gitara basowa) oraz Maciej Pilarz (perkusja).

Podczas koncertu w Wytwórni nie zabraknie utworów z najnowszej płyty Bednarka, której tytuł jeszcze nie jest znany. 10 stycznia trafił do sieci pierwszy singiel zwiastujący nadchodzące wydawnictwo. „Talizman”, nagrany przy udziale polskiego beatmakera Matheo, podbija stacje radiowe. Z pewnością najnowszy album skradnie serca fanów Bednarka.

Supportem koncertu będzie Baniamin (daw, Roots Rockets). Zespół w składzie Benek (wokal), Bombel (klawisze), Maniek (gitara), Sławek (saksofon), Wiewiór (bas), Młody (perkusja) i Pilot (puzon) został założony w 2010 roku w Andrychowie. Artyści w swoich piosenkach łączą muzykę roots i reggae z rockiem, bluesem i funkiem.

19:00 Otwarcie Bram
20:00 Support Beniamin
20:45 Kamil Bednarek

https://www.youtube.com/watch?v=CZrMiX8BWz4

/fot. Kamil Bińkowski / fotobinek.pl

Zobacz także:

Bednarek – wywiad

Bednarek w Manufakturze (foto)

Bednarek w Dekompresji – listopad 2013 (foto)

Reggae Love w Dekompresji (foto)

Reggae przeciw dopalaczom w Dekompresji (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
2013-11_igrzyska_406
ENEMEF: Noc Igrzysk Śmierci (zakończony)
mistrzowie_plakat_oficjalny
Mistrzowie w Silver Screenie (zakończony)
2017-09_minimaraton_kingsmana_406
ENEMEF: Minimaraton Kingsmana (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*