beatbattleW piątek, 23 grudnia o godz. 22 w Soda Underground rozpocznie się Beat Battle Łódź 2016. Imprezę poprowadzą: Dj Flip i AliKo.

To ogólnopolski konkurs dla producentów muzycznych z pogranicza hip-hopu i muzyki elektronicznej. W imprezie wezmie udział ośmiu uczestników wybranych w drodze eliminacji, których celem będzie zdobycie tytułu w kategori Beat Show. O zwyciestwie zadecyduje grono jury, w skład którego wchodzą doświadczeni producenci, których niebawem przedstawimy.
wyselekcjonowana „Ósemka” zostanie zaproszona na finał który odbędzie się w klubie muzycznym SODA na terenie miasta Łódz, mogącego pomieścic dużą liczbe osób, oraz który jest wyposażony w dobrej klasy sprzęt nagłaśniający.

W finale pojawią się: CatchUp, Cok, Huniak, Kamska, OKN, Prorok, SayFUnk, TRZYBEATZ.

Zawody będa rozegrane metodą pucharową(cwiercfinał, półfinał, finał). Poszczególne pojedynki (1 vs 1) będą wygladały nastepująco: Dwóch uczestników staje na przeciwko siebie na scenie, kolejnie DJ puszcza na przemian ich beaty ( po 2 beaty od kazdego producenta na runde) po czym Jury wybiera zwycięzce który przechodzi do następnej rundy. W razie remisu, nastepuje dogrywka, czyli dodatkowo zostanie zaprezentowany 1 beat danego producenta. Każdy z producentów powinien mieć ze sobą min. 9 produkcji.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
outloock
Outlook Festival Launch Party Łódź
Łódzki Sylwester Online
Ja Szanuje Ja Rejwuje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*