BDTH Presents: Rogi / Krzta w DOMu

rogiApokaliptyczny blues i bulgot z warmińskich jezior.Stwory z bagien i lasów odwiedzają DOM. W niedzielę, 6 grudnia, o godz. 20 na scenie pojawi się Krzta i Rogi. Bilety kosztują 15 zł.

ROGI – One Man Army Of Doom / Apocalyptic Blues (Poznań)

ROGI to muzyczne oblicze Bartka R (ex-NYIA), autora wielu okładek płyt i teledysków (m.in. Antigama, Behemoth, Non Opus Dei, Odraza, Morowe, Nyia) grającego jednocześnie na perkusji i gitarze. ROGI ma na koncie dwa fizyczne wydawnictwa – improwizowany MARTWC (zmasterowany przez Billy Andersona, legendarnego producenta m.in. Sleep, Neurosis, Eyehategod, OM) i THE BLACK LODGE TAPES #1 oraz dostępnego wyłącznie na bandcampie 'ZŁEGO PASTERZA’, zarejestrowanego podczas koncertu w Poznaniu w 2015 roku, z gościnnym udziałem perkusisty amerykańskiego Castle.

KRZTA – Math Sludge (Olsztyn)

„Krzta to młody zespół z Olsztyna. Umieszczenie miasta pochodzenia w pierwszym zdaniu to nie przypadek, bo z tego samego miasta pochodził Kobong – jedna z najlepszych rzeczy, które przydarzyły się polskiej muzyce ekstremalnej, a może i polskiej muzyce w ogóle. Umieszczenie Kobonga w drugim zdaniu to też nie przypadek, bo aura Kobonga otacza twórczość Krzty. Krzta jednak /…/ nie błądzi w pogoni za Kobongiem i patrzenie na Krztę przez pryzmat twórców „Chmury nie było” byłoby krzywdzące. Krzta grzebie w tych samych bajorach i wdycha te same opary znad warmińskich bagien, ale wydobyte błoto ugniata we własnym stylu.” (hmnoise.wordpress.com)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *