Grupa elektroniczna Bass Astral x Igo, która podbija polską scenę muzyczną, wyrusza z nową odsłoną trasy koncertowej ENSEMBLE. Między 31 marca a 26 kwietnia artyści odwiedzą 9 miast w Polsce. Jako pierwsi dostęp do biletów znów będą mieli wyłącznie użytkownicy usługi Empik Premium – przedsprzedaż rozpocznie się 30 stycznia o godz. 12:00 i potrwa 24h. Sprzedaż regularna ruszy wraz z zakończeniem przedsprzedaży.

Bass Astral x Igo tworzą Kuba Tracz – producent i Igor Walaszek – wokalista rozpoznawalny w całej Polsce m.in. dzięki udziałowi w 10. edycji festiwalu Męskie Granie. Choć Igo zadebiutował na scenie muzycznej kilka lat temu, to właśnie współudziałem w piosence pt. „Sobie i Wam” przyciągnął uwagę słuchaczy i mediów. Formacja Bass Astral x Igo ma na swoim koncie dwa albumy: „Discobolus” i „Orell”, dostępne w sprzedaży na stronie Empik.com.

Duet zasłynął wśród swoich fanów nowoczesnym podejściem do muzyki elektronicznej w ciekawej oprawie, która daleka jest od schematów koncertowych znanych do tej pory. Ich live acty to pełne tańca i energii spektakle muzyczne, które przyciągają tłumy wielbicieli muzyki elektronicznej. Nie bez powodu bilety na poprzednią, jesienną trasę koncertową Bass Astral x Igo – również dostępną w przedsprzedaży dla klientów Empik Premium – zostały w krótkim czasie wyprzedane. Najnowsza trasa koncertowa ENSEMBLE jest ponownie dostępna w ramach usługi Empik Premium.

Przedsprzedaż biletów na koncerty Bass Astral x Igo w całej Polsce zostanie uruchomiona w czwartek 30 stycznia o godzinie 12:00. Potrwa dokładnie 24 godziny. 31 stycznia od godz. 12:00 rozpocznie się natomiast sprzedaż regularna prowadzona wyłącznie w kasach Empiku oraz na platformach Going i EmpikBilety.pl.
Trasa koncertowa obejmuje 9 miast.

Szczegółowy plan występów znajduje się poniżej:
31.03.2020 Kraków Klub Studio
01.04.2020 Kraków Klub Studio
04.04.2020 Wrocław Hala Stulecia
08.04.2020 Poznań MTP Hala 3a
14.04.2020 Warszawa Expo
16.04.2020 Łódź Wytwórnia
18.04.2020 Katowice MCK
21.04.2020 Bydgoszcz Łuczniczka
23.04.2020 Gdańsk Ergo Arena
26.04.2020 Lublin Centrum Targowe
Więcej informacji o trasie i biletach na stronie goingapp.pl/baxi.

Empik Premium oferuje pakiet benefitów dostępnych przez cały rok, takich jak m.in. stała 15% zniżka przy zakupach w salonach stacjonarnych, darmowa dostawa zamówień online, zwrot części środków za zakupy, łatwiejszy dostęp do kultury i rozrywki poprzez ekskluzywny dostęp do przedsprzedaży biletów, zniżki na wydarzenia kulturalne czy bezpłatne pakiety e-booków i audiobooków w Empik Go.

Do tej pory użytkownicy mieli możliwość kupna biletów w przedsprzedaży m.in. na trasy koncertowe Bass Astral x Igo, Taco Hemingwaya czy Sokoła. Już wkrótce zostaną ogłoszone kolejne przedsprzedaże biletów na koncerty popularnych artystów.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
EUROPE_Admat_2016_SIMPLE_LAYERE-1D_pl2
Macklemore & Ryan Lewis w Atlas Arenie
RO(c)K na Rewolucji
hollyblue
Holly Blue oraz Czary Mary Koszmary i Ćmy w Scenografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*