Basia Zuchowicz Project w Przechowalni

W piątek, 29 czerwca o godz. 20 w Przechowalni wystąpi Basia Zuchowicz Project, który tworzą niezwykle charyzmatyczna wokalistka Barbara Zuchowicz oraz trzej doświadczeni muzycy, którzy na niejednej scenie już występowali i z wieloma muzykami współpracowali. Project powstał podczas Jam Session odbywającego się cyklicznie w jednym z łódzkich klubów. Basia oraz reszta muzyków doszli do wniosku, aby wspólnie podbić niejedną scenę. Wykonują muzykę w klimatach jazz-latino i nie tylko…

Skład Zespołu: Basia Zuchowicz – wokal, Kuba Dudek – gitara, Maciej Borowiak – bass, Vini Moraes – perkusja.

Barbara Zuchowicz – Wokalistka o mocnym, charakterystycznym głosie pełnym emocji i energii. Posiada dużą wrażliwość muzyczną. Traktuje swoją pracę jako największą pasję w życiu, podchodząc z dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Ukończyła Szkołę Muzyczną 1-go stopnia na flecie poprzecznym, później rozpoczęła naukę na saksofonie. Śpiewa od 8 roku życia. Śpiewa w Klubie New York w Łodzi podczas cotygodniowego Jam Session gdzie można ją często usłyszeć. Udziela się także wokalne na koncertach charytatywnych. Jako ważne wydarzenie w swoim muzycznej karierze wymienia występ podczas, którego miała zaszczyt śpiewać z aktorką i wokalistką Olga Bończyk.

Kuba Dudek – Gitarzysta, muzyk sesyjny, kompozytor. Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie gitary. Współpracował z takimi zespołami jak Samokhin Band, Solution, Sin Trinity, Too Late OK, Popovacula oraz współtworzył muzykę do spektakli teatralnych (m.in Mistrz i Małgorzata Teatru Verde oraz Festiwal Dotknij Teatru 2017). Współpracuje z czołówką łódzkiej sceny muzycznej. Ma za sobą liczne koncerty na terenie całej Polski jak i w Londynie. Grał na takich imprezach jak Miss Polski Ziemi Łódzkiej, Miss Polski na Wózku, Ladies Fight Night, Charytatywny Weekend Gwiazd Polsatu. Ma za sobą liczne występy w telewizji oraz radio. Wraz z zespołem Solution w 2017 roku wygrał ogólnopolski festiwal Konińska Liga Muzyczna.

Maciej Fosfor – Basista, miał do czynienia z takimi zespołami jak: “Kadabra” 1998-2000, pierwsze nagrania studyjne i teledysk, współpraca z Michałem Wiśniewskim, “Projektor” 2000-2002, Współpraca ze znanym aktorem Polsatu Łukaszem Płoszajskim, 2002-2004 zespół “Jazz, rock and szok” zespół składający się z muzyków APSMR w Warszawie, 2006-2013 zespół “Fayerwerk”, pierwsza nagrana i wydana płyta, liczne koncerty na głównej scenie w trakcie pikniku country, 2012 – do chwili obecnej “Samokhin Band”- kolejna płyta, koncerty w Polsce i zagranicą, występy w TV, 2017-2018 Wowa z Charkowa, 2016- do chwili obecnej “Gabustic”.

Vini Moraes – Perkusja, instrumenty perkusyjne urodzony w Ribeirão Pires w stanie Sao Paulo,Brazylia. Na instrumencie gra od 8 roku zycia a od ukończenia pełnoletności jest zawodowym muzykiem grając różne style muzyczne takie jak rock, reggae, soul, samba jazz, progresywny metal, pop, muzyka brazylijska, latynoamerykańska, blues, country. Koncertował i nagrywał z takimi artystami jak David Filho, Tchucka Jr, Jonas Lemes, Taffarel Gioglo,Burnz Fantasy Band czy Fabiano Manhas. Od 2010 roku pracował na statkach rejsowych występując w ponad 30 krajach realizując takie produkcje jak Musicale Broadwayowskie czy tematyczne show z muzykami z USA, Hiszpanii, Meksyku, Włoch, Kanady, Argentyny czy Kuby. Ostatnie jego dokonania muzyczne to praca w Royal Caribbean jako perkusista Brasil’17 Jazz Quartet. Obecnie mieszka w Łodzi, gdzie uczy gry na perkusji i bierze udział w różnych projektach jazzowych.

Bilety: 15 zł przedsprzedaż w rezerwacji, wpłaty na konto Stowarzyszenia Okolic Kultury S.O.K. nr 74 1090 1304 0000 0001 2117 1451 lub bezpośrednio w ŁPA Przechowalnia ul. 6 Sierpnia 5, w czwartki, piątki, soboty od 20.00. W dniu koncertu 20 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *