9wrzesnia_019Koncertem Basi Trzetrzelewskiej klub Wytwórnia rozpoczął nowy sezon artystyczny. Przed imprezą zorganizowano konferencję prasową dla łódzkich mediów.

  
Środowy koncert to jedna z niewielu okazji usłyszenia gwiazdy światowej sceny jazzowej, która nieczęsto pojawia się na polskich scenach. Ostatni raz w naszym mieście koncertowała lata temu.

Basia pojawiła się w Łodzi, aby promować kompozycje ze swojej najnowszej płyty „It’s That Girl Again”. Podczas spotkania opowiadała w jaki sposób powstawały utwory, jak bardzo jest do nich przywiązana. W jak znaczący sposób codzinne życie ma wpływ na to, jak i co tworzy.

Basia Trzetrzelewska to niewątpliwa światowa gwiazda. To wokalistka o niebywałej wprost charyzmie scenicznej, a także wszechstronna artystka, która na swoich koncertach porywa publiczność w świat kobiecego jazzu, ambitnego popu oraz ciepłych brzmień samby i bossanovy.

W 2009 roku Basia powróciła na światowe sceny po wielu latach z albumem „It’s That Girl Again”, który pokrył się w Polsce platyną! Hity z tej płyty, „Blame It On The Summer”, „A Gift” czy „If Not Now Then When”, zdobyły szczyty list przebojów zarówno w kraju jak i poza jego granicami.

 
Basia Trzetrzelewska Basia Trzetrzelewska Basia TrzetrzelewskaBasia Trzetrzelewska
Basia TrzetrzelewskaBasia Trzetrzelewska Basia TrzetrzelewskaBasia Trzetrzelewska Basia Trzetrzelewska
Basia Trzetrzelewska Basia Trzetrzelewska Basia Trzetrzelewska
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_0158
Plastry Jazzowe 2014: Letnia Akademia Jazzu
Croona, Procesor Plus i Controlled Collapse w DOMu (foto)
IMG_5766
Lorein w Krańcoofce (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*