grzanekW piątek, 31 lipca o godzinie 22 w klubie New York rozpocznie się koncert zespołu Bartek Grzanek Electric Trio. W repertuarze znajdą się standardy bluesowo – rockowe oraz utwory autorskie. Wstęp dla Panów za okazaniem visy, dla Pań wstęp bez okazania visy. Visa do nabycia w dniu koncertu w cenie 10 zł.

Bartek Grzanek – gitarzysta, wokalista, kompozytor, autor tekstów, finalista V Edycji „Mam Talent”. Debiutował w 1998 roku jako gitarzysta w zespole country – Colorado Band.  Od 2000 roku jest liderem zespołu Tosteer (wcześniej Toster Band – laureat najważniejszych festiwali bluesowych w Polsce, w tym Rawa Blues Festival 2001). Wraz z zespołem był nominowany w dwóch kategoriach do nagrody Fryderyki 2003, za pytę „Testosterone” (2003 Universal Music Polska). Wraz z zespołem ma na swoim koncie supporty m.in. dla Placebo (2003), Dave’a Gahan’a (2003) i Budgie (2008). Był gitarzystą zespołu Rezerwat, a od 2011 roku gra na gitarze w zespole Rafała Brzozowskiego.

W 2011 r. Bartek Grzanek uczestniczył w konkursie wokalnym TVP „The Voice of Poland”, w drużynie Andrzeja Piasecznego, natomiast w 2012r. został finalistą V edycji „Mam Talent” (TVN). Na jesień 2015r. zaplanowana jest premiera debiutanckiego, solowego albumu artysty.

Wraz z Bartkiem zagrają Marcin Ritter – bas i Paweł Stępień – bębny.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
tentypmes
Ten Typ Mes w Lordi’s Club
065aaa
Charles Gayle w Ciągotach i Tęsknotach
alles
Alles – Union Release Party w DOMu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*