W czwartek, 26 września o godz. 20 w TU wystąpi Bartek „Blondyn” Boruc. Mamy dla Was 1 podsójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wyślijcie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl W temacie maila wpiszecie „Stand-up”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert, również z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych TU – imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 11 września o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi stand-upu – klubowi TU mieszącemu się w Sukcesji. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Bartek BLONDYN Boruc zaprasza na swoje Show! Popularny artysta rozrywkowy zaprezentuje swój stand up muzyczny, który opierał będzie się o jego umiejętności kabaretowo – aktorskie oraz zbiór twórczości muzycznej. Mnóstwo śmiechu , udziału publiczności w wydarzeniu oraz bujanie się do pozytywnych dźwięków – to jest to na co z pewnością możecie liczyć. Na pewno zostaniecie zaskoczeni także dodatkowymi atrakcjami , jakie Blondyn dla Was przygotuje! Wpadajcie koniecznie, aby przybić piątkę z gwiazdą Programu Big Brother!

Na scenie Blondynowi towarzyszyć będą:
***Dj Czarny***
***PieroPieron***

BILETY:
KUPBILECIK:https://www.kupbilecik.pl/imprezy/40861/%C5%81%C3%B3d%C5%BA/Bartek+BLONDYN+Boruc+SHOW/
TICKETOS:https://ticketos.pl/event/2313/bartek-blondyn-boruc-show-lodz

https://www.instagram.com/bartekboruc_bb/?hl=pl
https://www.facebook.com/blondynos/
https://www.youtube.com/results?search_query=blondyn+music+tv

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
pg_dawidpodsiadlo_06_0166
Dawid Podsiadło w Wytwórni (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
maj_20182
Halokultura – maj 2018 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*