Romet Ogar 200, Pi, Fatlak w Andrzeju, nie denerwuj się

rometogarW piątek, 8 września o godz. 20:30 w Andrzeju nie denerwuj się wystąpią formacje Romet Ogar 200, Pi i Fatlak. Wstęp wynosi 10 zł.

Romet OGAR 200 – Muzyka Romet Ogar 200 jest jak przejażdżka na starym motorze – jest głośno, brudno i wietrznie. Inspiracji szukają w różnych dekadach – jazgot i hałas biorą z lat 90′, a melodyjność z piosenki estradowej lat 50/60′. W skład zespołu wchodzą Michał (gitara i wokal), Bartosz (bas) i Janusz (bębny) – i choć każdy jest z innej bajki, to gdy się dogadają, to wychodzi z tego kawał dobrego rock’n’rolla.

Pi – zespół o profilu muzycznym. Zespół PI gra od ponad roku i ma na koncie kilka koncertów w Łodzi i poza nią (między innymi razem z The Stubs czy Kometami). W grudniu 2016 roku wydali debiutancką EPkę z 6 utworami, do jednego z których powstał teledysk. Grają szczerego i spontanicznego, instrumentalnego rock’n’rolla, przy którym zmuszają do wysiłku fizyczno-umysłowego bez użycia przemocy.

Fatlak – W świecie, w którym muzyka najczęściej opiera się na wielokrotnym wykorzystywaniu powtarzalnych, szybkodochodowych szablonów, staramy się, wśród tych wszechogarniających schematów, szukać wolności i różnorodności. Jeśli pozwolisz emocjom, które w danym momencie odczuwasz, uzewnętrznić się bez filtra przyzwoitości i poprawności, odkryjesz czym jest idea wolnej improwizacji. Wychodząc z takiego właśnie założenia, Fatlak tworzy swoje psychodeliczne podróże, przekuwjąc emocje w klimat i atmosferę każdego z występów. Fatlaka współtworzą: Dariusz Małagowski, Martyn Gill oraz Krzesimir Lechowski

Lineu-up:
20:30 Fatlak (Łódź)
21:14 Pi – zespół o profilu muzycznym (Łódź)
22:00 Romet OGAR 200 (Częstochowa)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *