balstudenckiBAL ODWOŁANY 25 kwietnia w Domu Towarzystwa Kredytowego (Piotrkowska 21) odbędzie się Bal Studencki z okazji 70-lecia Łodzi Akademickiej. Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „Bal”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko. Zabawę zakończymy w czwartek (23 kwietnia), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawsze maile. 

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin


Niech żyje… Łódź! Czyli BAL STUDENCKI z okazji 70-lecia Łodzi Akademickiej
Marzysz o nietypowej imprezie? Czymś niezłym, eleganckim, innym? Może o powtórzeniu studniówki lub przeżyciu jej w kilka razy lepszym wydaniu?

Otóż…
nie niezły, a wyśmienity.
nie inny, lecz pełen ekstrawagancji.
nie elegancki, zaś gustowny i szykowny.
a przede wszystkim nie studniówka tylko BAL…

Bal dla wszystkich studentów naszego miasta z okazji 70-lecia Łodzi Akademickiej!

Takiego wydarzenia w Łodzi jeszcze nie było!
Szarmanccy mężczyźni, oszałamiające kobiety, profesjonalny catering, a to wszystko w pałacu położonym w… centrum miasta.
Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak!
Już 25 kwietnia przy ulicy Pomorskiej 21, Łódź stanie się prawdziwą stolicą GLAMOUR.

Zapewniamy:
* catering gwarantujący wyżywienie w formie stołu szwedzkiego wraz z ALKOHOLEM
* profesjonalny pokaz tańca powietrznego artystki, której umiejętności wywodzą się z hiszpańskiej szkoły cyrkowej
* mnóstwo KONKURSÓW z cennymi NAGRODAMI
* niebanalną, różnorodną muzykę, której gatunek będzie się zmieniał wraz z godziną (będziemy bawili się zarówno przy popie jak i przy muzyce z lat 70-tych, 80-tych, 90-tych)
* a o północy… niepowtarzalną okazję do poznania zupełnie nowych osób – TANIEC Z KOTYLIONEM, czyli połączenie Was w pary za pomocą schematu, który jest wyłącznie naszą słodką tajemnicą!
Tak właśnie! To nie jest bal, na który koniecznie musicie przyjść z drugą połówką. To wyjątkowy bal, na którym dajemy Wam okazję poznać nowe, interesujące osoby!
Pamiętajcie jednak, iż taniec z kotylionem to rozrywka dla Was. Pary, które zdecydują się pozostać przy sobie na pewno nie zostaną rozdzielone.

Oczekujemy:
* Kreacji wieczorowych
* Ważnej minimum jednej legitymacji studenckiej na parę
* Przyjścia z uśmiechem na twarzy
* Zakupienia BILETU za jedyne 120 zł, dostępnego w formie elektronicznej
Lecz UWAGA! Pierwsze 100 osób, które zapisze się na bal za wejściówkę zapłaci tylko 100 zł!

Więcej informacji będziecie mogli znaleźć na naszym fanpage’u – Łódzki Bal Studencki (https://www.facebook.com/LodzkiBalStudencki). Na niego również kierujcie wszelkie wiadomości z pytaniami.

Partnerem imprezy jest Plaster Łódzki – http://www.plasterlodzki.pl/ – serwis kulturalno-społeczny, który już nie jeden raz wspierał różne inicjatywy, dzięki którym życie w Łodzi stało się znacznie barwniejsze. Z radością możemy ogłosić, iż wsparli również naszą imprezę!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
wakacje-2013
Happy Summer w UDZ (zakończony)
Całe szczęście w Kinie Helios (zakończony)
zespol
Widzew Łódź – Wisła Kraków (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*