malawulgaria15 kwietnia w łódzkiej Fabryce Sztuki wystąpi istny człowiek orkiestra, czyli Bajzel. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Bajzel to solowe przedsięwzięcie stworzone przez człowieka orkiestrę – Piotra Piaseckiego. Ten pochodzący ze Świnoujścia artysta, podczas występów używa zarejestrowanych na komputerze sampli perkusyjnych i basu, a poza tym gra na gitarze i śpiewa. Efekt końcowy jest powalający: mamy wrażenie, że gra przed nami zespół w pełnowymiarowym składzie. Na koncercie w Fabryce Sztuki, muzyk będzie promował dopiero co wydany, długo oczekiwany trzeci album – Mała Wulgaria.

Początek koncertu: 21.00

Bilety: 10 zł – przedsprzedaż/ 15 zł – w dniu koncertu

Aby zdobyć jedno z dwóch podwójnych zaproszeń na piątkowy koncert Bajzla, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Muzyka których zespołów powoduje, że czujesz się frustrated, a których, że czujesz się relaxed? Odpowiedź krótko uzasadnij.

Mail z odpowiedzią na pytanie konkursowe, oraz imieniem i nazwiskiem, prosimy wysłać na adres konkurs@plasterlodzki.pl, a w temacie wpisać Bajzel.

Zabawę zakończymy w czwartek, 14 kwietnia o 23:59. Nagrodzone zostaną osoby, które prześlą najciekawsze uzasadnienia. Zwycięzcy zostaną powiadomieni droga mailową.

Fundatorem nagród w konkursie jest organizator koncertu
KONKURS ZAKOŃCZONY – BILETY OTRZYMAŁY OSOBY, KTÓRYCH MAILE ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD PAAU I MIELCZA
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
listopad_a3
Halokultura – listopad 2015 (zakończony)
plastryjazzowe
Plastry Jazzowe – informacje
okudzawa_front
Dał Ci Bóg koniec wojny w prezencie (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*