bajm22 listopada o godz. 20 w Atlas Arenie rozpocznie się impreza z udziałem zespołu Bajm oraz Kabaretu Neo-nówka. Bilety kosztują: 60 zł, 70 zł, 80 zł, 90 zł, 130 zł

„Pielgrzymka do miejsc śmiesznych” – to tytuł najnowszego program Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem wrocławianie zabierają widzów we wspólną podróż do miejsc, w których nic nie jest takie jakie powinno. W tym programie Neo-Nówka stara się zaskoczyć widza nową i czasami zaskakującą formą prezentowanych skeczy. Spoiwem spektaklu są przedstawiciele różnych grup społecznych, którzy razem z widzami wędrują w poszukiwaniu celu swojej podróży. W programie zobaczycie wyraziste postacie, kąśliwe puenty i charakterystyczny dla Neo-Nówki pazur. Nie zabraknie również, do czego Neo-Nówka zdążyła już widzów przyzwyczaić, autorskich piosenek i muzyki na żywo. Jak mawiają znawcy tematu: „Tego jeszcze nie grali”. To po prostu trzeba zobaczyć.

Beata i Bajm – wyjątkowy i niezapomniany koncert z okazji 35 lecia Beaty i Bajm. Dwugodzinny koncert, w którym pierwsza godzina jest bardzo nastrojowa.  Zespół Bajm gra akustycznie i Beata między innymi wykonuje utwory, które z różnych powodów nie były jeszcze prezentowane publicznie. Druga godzina jest bardzo energetyczna. Usłyszymy największe hity i kilka niespodzianek.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
DSC_9486_copy
Maciej Maleńczuk w Wytwórni
CZAD_FESTIWAL_2016
Kolejni artyści dołączają do składu Czad Festiwal 2016
MT
Thomas Anders i Modern Talking Band w Atlas Arenie

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*