Audiofeels w klubie Wytwórnia (zakończony)

duze_foto_audiofeels21 kwietnia o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się koncert zespołu Audiofeels. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na te wydarzenie.

Zespół Audiofeels powstał w Poznaniu, w kwietniu 2007 roku z inicjatywy ośmiu młodych wokalistów. Wieloletnie doświadczenie młodzi śpiewacy zdobywali w słynnych poznańskich chórach chłopięcych oraz w Chórze Akademickim Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Wynieśli stamtąd, nie tylko warsztat wokalny, ale również ducha zespołowej współpracy oraz wiele inspirujących doświadczeń. Zespół jest nieomylnie rozpoznawany dzięki pionierskiemu, na polskim rynku, wykorzystywaniu gatunku muzycznego Vocal Play.Polega on na wzbogacaniu muzyki a capella imitacją brzmienia instrumentów muzycznych za pomocą głosów oraz elementami improwizacji. 

 

Zespół 21 kwietnia wystąpi w Łodzi. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na te wydarzenie. 

Chcecie otrzymać bilet? Wystarczy, że wyślecie maila na adres  konkurs@plasterlodzki.pl. W tytule wpiszecie „Konkurs Audiofeels”, w treści napiszecie krótkie uzasadnienie, dlaczego chcielibyście spędzić noc w Wytwórni z zespołem Audiofeels. Nie zapomnijcie podać swojego imienia i nazwiska.


Zabawę zakończymy w poniedziałek, 19 kwietnia o godz. 23:59. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni drogą mailową. Nagrodę otrzymają najciekawsze maile, które prześlecie.

Fundatorem nagród w konkursie jest organizator koncertu
KONKURS ZAKOŃCZONY
BILETY OTRZYMAŁY: „weronika.r…” I  „j.k.kac…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *