Audiencja_III_czyli_Raj_EskimoswŚwięto Niepodległości można obchodzić nie tylko poważnie i „na stojąco”. Można święto spędzić w nieco lżejszej atmosferze.

  
11 listopada, o godz. 19:15 w Teatrze Małym rozpocznie się Audiencja III czyli Raj Eskimosów Wg scenariusza Bogusława Schaeffera Teatru Niepotrzebnego.

Spektakl otrzymał Wielką Ogródkową XII Festiwalu Teatrów Ogródkowych 2003 w Warszawie. Przedstawienie składa się z krótkich, dowcipnych scen, w których kontakt między mężczyzną a kobietą rozgrywa się na różnych płaszczyznach. Każda scena ma odrębny temat, ale wszystkie są pełne humoru, prawd życiowych, filozofii. Błyskotliwie zmieniają się grane przez aktorów postaci. Fantastyczna improwizacja aktorska w wykonaniu Katarzyny Michalskiej i Marcela Wiercichowskiego gwarantuje teatralną przygodę. Dodatkową atrakcją są improwizacje muzyczne (aktorzy są z wykształcenia również muzykami, sami skomponowali i wykonują muzykę w spektaklu).

Przedstawienie zaprezentują świetni aktorzy – Katarzyna Michalska i Marcel Wiercichowski. Prowokacja, muzyka, taniec i pastisz oparty na podglądaniu relacji damsko-męskich z prawdą, która bywa ułudą lub realnością. W zależności jak kto sobie życzy.To także  tym ja sztuka przenika do życia i na odwrót.
Wyborna zabawa w najlepszym stylu.

Dla zainteresowanych na hasło Plaster bilety w kasie ze zniżką o 5 złotych.

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej – Koncert Noworoczny w Filharmonii Łódzkiej
SAKREBLE
Kabaret Sakreble w New Yorku
Preludia. Premiera przełożona

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*