747W sobotę, 24 stycznia o godz. 19 w Luce rozpocznie się imprez muzyczna z udziałem grup: 747, Broken Resistance, Antykwariat i Asthenia. Po zakończeniu afterparty uświetni Dj Ergo. Wstęp wynosi 7 zł.

747 (Szczecin) – Szczecińska kapela hc/punk założona w 2012. roku składająca się z byłych członków zespołów takich jak Anti Dread, czy The Analogs. Obecnie na wiosnę wydają swoją debiutancką płytę w wytwórni Jimmy Jazz Records. Łódzka publiczność zdążyła ich poznać wiosną 2013r.

Broken Resistance(Łódź) – To zespół rockowo-metalowy założony w 2010r. dobrze znany w Łodzi, który ma na swoim koncie demo, oraz parę gigów, na których publika poznała ich bliżej. Jest to jednocześnie gig urodzinowy paru członków zespołu (Aniki, Vonskyego i Fifiego), więc jest okazja przyjść i się z nimi napić!

AntykWariat (Szczecin) – To punkowa kapela ze Szczecina, która po pewnych perturbacjach doczekała się stałego składu. Chłopaki dzielnie tworzą coraz to nowsze kawałki, nie zostając na laurach.

https://www.youtube.com/watch?v=dvQkO3kn5UI

Asthenia (Łódź) – Zespół grający epic metal, rock, który jak informuje na swoim facebooku, gra od pół roku w stałym składzie i całkiem nieźle im wychodzi!

{youtube}OywOXVUsiv0{youtube}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
fonografika17
Fonografika Young Stage #1 w DOMu
Lodzkie_Wideosesje_5
Łódzkie Wideosesje: Odkrycia’15
skubas
Skubas w Scenografii

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*