DSCF4658W niedzielę, 19 lipca na patio pubu Z innej beczki odbyła się wakacyjna edycja stand-upu Żarty z innej beczki. Prowadzącym spotkania był Paweł Chałupka z Warszawy.

Mimo zapowiadanych burz i nawałnic, pogoda nie zagroziła wydarzeniu. Już przed godziną 20 na podwórku przed pubem zaczęła gromadzić się publiczność.

Na parę godzin przed wydarzeniem, profil pubu na stronie wydarzenia apelował o wcześniejsze przyjście, aby zająć sobie miejsce, gdyż udział zadeklarowało blisko 300 osób. Nie mylili się. Frekwencja na lipcowym stand-upie była naprawdę zadowalająca, wielu z przybyłych nie znalazło miejsca siedzącego, jednak poradziła sobie wspomagając się np. schodami. Wszak potrzeba matką wynalazków. Parę minut po 20 na scenie pojawił się wodzirej wydarzenia, Paweł Chałupka. Bez zbytecznej dla takiego typu wydarzenia sztampy, prowadzący szybko zaskarbił sobie sympatię widzów, wywołując salwy śmiechu szybkimi żartami z serii opowieści o życiu oraz ciętymi ripostami.

W ślady Chałupki poszli również występujący w ramach Open Mic. Każdy z występujących miał umowne 7 minut na występ. W tym czasie starali się zdobywać serca publiczności swoim poczuciem humoru, aby na koniec otrzymać gromkie brawa. Na łódzkiej scenie pojawili się stand-uperzy m.in. z Warszawy, Torunia, a także naszego miasta.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
mojtata
Mój tata chce latać jak ptak w Teatrze Powszechnym
Zmierzch_-_fotos_1
Grand Prix dla studentów łódzkiej filmówki
12792103_1111503058902144_5819795094434912291_o
„Ony” Teatru Powszechnego w Łodzi podwójnie wyróżniony na Międzynarodowym Festiwalu Korczak

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*