Artur Rojek Autumn Tour 2015 w Teatrze Wielkim

rojekW piątek, 27 listopada o godz. 19 w Teatrze Wielkim rozpocznie się koncert Artura Rojka w ramach trasy Autumn Tour 2015. Bilety kosztują: 94 zł, 105 zł i 115 zł.

„Składam się z ciągłych powtórzeń” to solowy debiut Artura Rojka. Wokalista znany jest przede wszystkim z dwudziestoletniej współpracy z zespołem Myslowitz oraz z projektu muzycznego Lenny Valentino, mającego na swoim koncie świetnie odebraną, studyjną płytę długogrającą „Uwaga! Jedzie tramwaj”. Artur Rojek to również pomysłodawca i dyrektor artystyczny jednego z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce – OFF Festival. Na krążku znajdziemy materiał będący wypadkową szerokich fascynacji muzycznych artysty. Usłyszymy tu zarówno electro-pop, folk, jak i gitarowe rock’n’rollowe granie.

„Składam się z ciągłych powtórzeń” z bardzo osobistymi tekstami Artura Rojka to zdecydowanie jedna z najciekawszych i najważniejszych polskich płyt 2014 roku. Takie utwory jak: „Syreny”, czy „Beksa” nie schodziły z pierwszych miejsc list przebojów (m.in.: Radiowej Trójki, gdzie utwór „Syreny” zostały zwycięzcą Listy Przebojów w całym 2014 r., a „Beksa” znalazła się na 6 miejscu). W 2014 r. utwór „Beksa” zdobył Grand Prix na Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film, a Artur Rojek został laureatem Europejskiej Nagrody Muzycznej MTV dla najlepszego polskiego wykonawcy. Dodatkowo album „Składam się z ciągłych powtórzeń” otrzymał Różę Gali w kategorii Muzyka. W tym roku, w maju Artysta uhonorowany został Kryształowym Zwierciadłem, najlepszym Wykonawcą TVP Kultura – Nagroda Gwarancja Kultury oraz Fryderykiem za Album Roku.

Po wiosennym sukcesie klubowej trasy nadszedł czas na cykl ekskluzywnych, specjalnych koncertów w salach teatralnych i filharmoniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *