IMGA013220 października, w klubie Scenografia pojawił się w swoim akustycznym projekcie Artur Gadowski. Całkowity dochód z koncertu został przekazany na rzecz dzieci i młodzieży, podopiecznych Stowarzyszenia Pracownia Alternatywnego Wychowania w Łodzi. To był jedyny akustyczny występ tego wokalisty w tym roku w Łodzi.

Artur zaśpiewał utwory ze swoich dwóch albumów solowych „Artur Gadowski” i „G.A.D” oraz większość przebojów zespołu IRA, z którym  jest najbardziej kojarzony. Od początku 2014 roku, Artur Gadowski wraz z basistą Hubertem Kozerą, realizuje kameralny projekt koncertowy „Artur Gadowski Akustyk Duo”, a w tym koncercie jeszcze towarzyszył trzeci gitarzysta. Po koncercie Artura wystąpiła mało znana w Polsce skrzypaczka – Izabella Żebrowka. Iza koncertuje głównie za granicą  łącząc brzmienie klasycznego instrumentu z nowymi trendami muzyki.

Z wielką finezją buduje więź ze słuchaczami, spontanicznie przedstawiając muzykę w sposób lekki, radosny, czasem żartobliwy. Podczas studiów w Łódzkiej Akademii Muzycznej była związana z wieloma polskimi orkiestrami i zespołami kameralnymi koncertując w Polsce i za granica. W 2000r założyła duet skrzypcowy „Amber Strings” z którym koncertowała w Polsce, Ameryce Północnej i Południowej oraz w wielu krajach Europejskich. Jednak poszukując wciąż nowych możliwości w rozwijaniu swojej największej pasji jaką była muzyka i jej indywidualna interpretacja wybrała karierę solową. Wszyscy myzycy występujący tego wieczoru  dostali gorące podziekowania i laurki od dzieci ze świetlicy – Pracownii Alternatywnego Wychowania.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_9596
Haydamaky i Festicultores na Targowej (foto+wideo)
IMG_2224
Damian Ukeje w Stereo Krogs (foto)
death_denied_nakrcili_klip_w_iron_horsie_20131122_1117820984
Death Denied prezentuje klip do „Lady Liquor” (wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*