gadowskiPo raz kolejny w tym roku Scenografia ma przyjemność zaprosić na wyjątkowy koncert, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz dzieci i młodzieży, podopiecznych Stowarzyszenia Pracownia Alternatywnego Wychowania w Łodzi. Tym razem w szczytnym celu zaśpiewa łodzianin z wyboru, lider zespołu IRA – Artur Gadowski. Warto podkreślić, że będzie to jedyny akustyczny koncert tego wokalisty w tym roku w Łodzi, który zaśpiewa utwory ze swoich dwóch albumów solowych („Artur Gadowski” i „G.A.D”).

Koncert rozpocznie się 20 października o godz. 20. Bilety kosztują 50 zł w przedsprzedaży, 50 zł w dniu imprezy. Bilety można rezerwować pod adresem mailowym: dorota.piskorska @pawlodz.org.

Dochód z biletów – cegiełek zostanie przekazany na działalność statutową Stowarzyszenia Pracownia Alternatywnego Wychowania, które prowadzi 2 świetlice socjoterapeutyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Pod opieką organizacji jest obecnie ponad 50 dzieci z najuboższych dzielnic w mieście. Stowarzyszenie pomaga im w rozwiązywaniu problemów szkolnych, rodzinnych i rówieśniczych oraz w wyrównywaniu szans edukacyjnych i życiowych. Występ będzie miał charakter kameralny – w sprzedaży jest tylko 200 biletów.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
mixeregionalny
Mixer Regionalny 2015 – informacje
czerwonegitary
Czerwone gitary w klubie Wytwórnia
Szpaku w Sodzie
1 Komentarz
  • 18 października 2015 at 12:48

    Zapraszamy serdecznie! 😆
    To będzie piękny koncert na szczytny cel! 🙂

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*