DSC_3799aaW piątek, 31 marca o godz. 20 w Klubie Wytwórnia rozpocznie się występ Artura Andrusa. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie..

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Andrus”, w treści maila podajcie swoje imię i nazwisko, również imię i nazwisko osoby towarzyszące, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w 29 marca, o godz. 22. Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma autor najciekawszej odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od arturbitd…

Artur Andrus to dziennikarz, artysta kabaretowy, poeta, autor tekstów piosenek, pisarz, piosenkarz, laureat konkursu „Mistrz Mowy Polskiej”, na co dzień dobrze znany jako redaktor trójkowej „Akademii rozrywki” czy „Powtórki z rozrywki”, ceniony i lubiany konferansjer imprez kabaretowych, komentator „Szkła kontaktowego”. Ma na swoim koncie dwie płyty „Myśliwiecka” i „Cyniczne Córy Zurychu” z pełnymi humoru piosenkami. Satyra na dzisiejsze czasy, dystans do rzeczywistości i patrzenie na świat z przymrużeniem oka – za to pokochała go publiczność.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
vermis
Vermis w Żarty Żartami (zakończony)
jazzgaimpreza
Big Up Yourself w Jazzdze (zakończony)
fistaszki
Fistaszki w Cinema City (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*