Armia Fight Night 13 (zakończony)

Już w sobotę, 18 czerwca o godz. 20 w Hotelu Double Tree by Hilton Łódź odbędzie się trzynasta edycja gali Armia Fight Night podczas której kibice zobaczą dziewięć emocjonujących pojedynków, w tym rewanżową walkę o Mistrzowską Szablę kategorii koguciej.

Zmierzą się w niej starszy szeregowy Sylwester Miller legitymujący się rekordem dziesięciu zwycięstw i pięciu przegranych, oraz Oleksii Polishchuk – reprezentant Ukrainy, który ma na swoim zawodowym koncie dziewięć wygranych oraz trzy przegrane. W co-main evencie będziemy mieli okazję podziwiać konfrontację w kategorii lekkiej – Norberta Daszkiewicza i pochodzącego z Kolumbii Gilbera Ordoneza.

Polaka wyprowadzi do walki gość specjalny – raper Smolasty, który wykona również kilka utworów w trakcie gali.

Ponadto o trzecie zawodowe zwycięstwo powalczy Łodzianin – Jan Ciepłowski krzyżując rękawice z zawodnikiem z Cieszyna – Patrikiem Martinikiem.

Ostatnie bilety na galę dostępne na stronie Ticketos.pl :

https://ticketos.pl/event/4504/armia-fight-night-13-lodz

UWAGA KONKURS !!! Do rozdania mamy 1 podwójne zaproszenie na Galę.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „AFN 13”, w treści maila napiszecie odpowiedź na pytanie – dlaczego to ja powinienem dostać zaproszenie na Galę AFN 13 oraz podajcie imię i nazwisko, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki i przekazanie moich danych organizatorowi Armia Fight Night 13-  imienia i nazwiska wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 18 czerwca 2022 o godz. 12, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu. Ze względu na organizację konkursu Plaster Łódzki musi jednorazowo przekazać dane – imię i nazwisko organizatorowi zabawy – organizatorowi Armia Fight Night 13. Po przekazaniu danych dane pozyskane z konkursu zostaną usunięte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *