arianagrande31 maja i 1 czerwca w Atlas Arenie wystąpia Ariana Grande. Bilety kosztują od 199 zł. W przeciągu niecałego roku, Ariana Grande znalazła się dwukrotnie na szczycie Billboard Top 200 – z albumem “Yours Truly” i kolejnym, wydanym  w 2014 roku, “My Everything”.

Pokryty platyną album „My Everything” zdobył nominację do nagrody GRAMMY  w kategorii „Best Pop Vocal Album”, a pochodzący z niego megahit “Problem” pokrył się wielokrotną platyną w wielu europejskich krajach. Po wydaniu singla „Problem”, Ariana stała się “najmłodszą kobietą, której utwór sprzedał się w liczbie 400 tysiącach egzemplarzy w pierwszym tygodniu”. Singiel okazał się również 5. najlepiej sprzedającym się kobiecym singlem digitalowym oraz 9. najlepiej sprzedającym się w historii.

W 2016 roku Ariana zaprezentowała ciepło przyjęty przez krytyków album “Dangerous Woman”, promowany przez singiel o tym samym tytule, który zdobył pierwsze miejsce na obu listach iTunes – Overall Top Songs Chart I Top Pop Songs Chart – w kilka minut po premierze. Dziś jest jedną z najchętniej słuchanych artystek na Spotify’s Top 10 z ponad 28 milionami odtwarzanych piosenek w miesiącu.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
luka20
The Maension w Luce
letniaakademiajazzu
10. Letnia Akademia Jazzu
sipr_27032010_coma_6024_naglowny
Coma akustycznie w Wytwórni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*