W najbliższą niedzielę, 12 września, odbędzie się XVI edycja Rajdu Arabela Rally. To jedyna taka impreza w Polsce: w motoryzacyjnych zmaganiach mogą wziąć udział wyłącznie kobiety. Finał oryginalnego rajdu zaplanowano na niedzielę na rynku Manufaktury.

Dlaczego Arabela jest tak wyjątkowa? Kolorem oficjalnym rajdu jest róż. Obowiązuje nie tylko przystrojenie samochodu w ozdoby, wykonane w tym kolorze, ale także odpowiednia kreacja osobista uczestniczek. Motywem przewodnim tegorocznej edycji są czasy PRL-u. Organizatorzy liczą na kreatywność Pań i niezwykłe dekoracje dla aut. W tym roku do rajdu zgłosiło się 125 Pań, a to sprawi, że na trasie zrobi się kolorowo, gwarno i widowiskowo!

Szesnasta edycja Arabela Rally zakończy się w niedzielę (12.09) na rynku Manufaktury. Po ostatnich konkurencjach – motoryzacyjnych i sprawnościowych, związanych z minionym ustrojem, okaże się, która załoga zdobyła największą liczbę punktów w zadaniach, po zaliczeniu wszystkich konkurencji i obecności we wszystkich punktach kontrolnych. 

Warto w niedzielę wypatrywać kolorowej ekipy „arabelek” na ulicach Łodzi – uczestniczki zarażają optymizmem i dobrą energią!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_9855
Zlot VAG w Konstantynowie (foto)
image007
Red Bull 111 Megawatt – Hard Enduro
Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro powracają do Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*