Aquapark FALA wznawia działalność  w dniu 28 maja zgodnie z opublikowanym 14 maja 2021 roku Rozporządzeniem Rady Ministrów. Można będzie korzystać z atrakcji w Strefie Basenowej oraz w Strefie Saun. 

W trosce o zdrowie naszych klientów, jak i pracowników Aquaparku na FALI obowiązywać będą zasady zgodne z reżimem sanitarnym proponowanym przez rząd – 50% obłożenia obiektu. Oznacza to, że równocześnie w Aquaparku nie będą mogły przebywać więcej niż 1284 osoby.

Poza powyższymi limitami obłożenia na terenie Strefy Saun oraz Strefy Basenowej, jak i w holu głównym Aquaparku należy zachować dystans społeczny oraz dostosować się do obowiązku zakrywania ust i nosa. Każdy z odwiedzających nas Gości będzie musiał skorzystać bramki zapewniającej automatyczny pomiar symptomów infekcji. Negatywne wyniki pomiaru uniemożliwiać będą skorzystanie z naszych atrakcji – pieniądze za zakupione bilety zostaną takim Klientom zwrócone, a w przypadku wejścia na podstawie karty partnerskiej takie wejście będzie anulowane.

Zarówno w Strefie Basenowej, jak i w Strefie Saun zostaną uruchomione wszystkie atrakcje, a wśród nich: 9 saun, tężnia solna, grota śnieżna, wewnętrzny basen wody gorącej, wewnętrzny basen wody zimnej, zewnętrzny basen wody zimnej oraz 2 jacuzzi zewnętrzne, megazjeżdżalnie, wodne place zabaw, baseny sportowe, basen wypływowy, basen rekreacyjny, basen z falą.

– Fala, Orientarium, Ogród Botaniczny – to będzie świetne combo dla zwiedzających. Nie mam wątpliwości, że jedna atrakcja nakręci drugą, a goście po zwiedzeniu Orientarium zajrzą do naszego Aquaparku. Mamy świetne obiekty wypoczynkowe, a leisure time jest ważny nie tylko dla mieszkańców czy turystów. Wysokiej jakości miejsca do rekreacji i wypoczynku są istotne nawet przy pozyskiwaniu inwestorów. Ich pracownicy chcą mieszkań w fajnym mieście, nie zawsze kwestia zarobków jest pierwszoplanowa – o tym też trzeba pamiętać. Bardzo się cieszę, że „Fala” mimo pandemii i dużych strat finansowych wciąż inwestuje i chce być jak najbardziej atrakcyjnym miejscem dla swoich gości. O tym za chwilę opowie i pokaże nam to wszystko pan prezes, ale z tego co wiem,  czeka nas sporo nowości: nowy system wejść i płatności, nowy basen solankowy, pięknie odnowiona strefa saun. To wszystko za chwilę zobaczymy. – powiedział Adam Pustelnik, pierwszy wiceprezydent miasta Łodzi.

Zarząd Spółki planuje utrzymać dotychczasowe godziny otwarcia. Honorowane będą karty sportowe.  Wszystkie karty abonamentowe zostaną przedłużone o czas zamknięcia Aquaparku. Od 28 maja będzie obowiązywał cennik letni.

Dodatkowo od 1 marca Aquapark Fala przystąpił do programu KARTA ŁODZIANINA – wszyscy posiadacze karty mogą zakupić bilet wstępu do Aquaparku ze zniżką w wysokości 10%. Honorujemy również Kartę Dużej Rodziny ze zniżką 20%.

W związku z uruchomieniem nowego elektronicznego systemu obsługi klienta planujemy również wprowadzić możliwość zakupu biletów przez internet. W sklepie internetowym można będzie zakupić trzy rodzaje biletów: bilet normalny na basen,

bilet normalny na sauny, bilet łączony basen + sauna oraz bilet normalny na basen bez szafki. Planujemy również uruchomić sprzedaż internetową oferty urodzinowej oraz możliwość zakupu masaży/zabiegów do SPA&WELLNESS.

W holu głównym ustawiony zostanie biletomat, który umożliwi zakup biletu lub odbiór biletu zakupionego wcześniej przez internet.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
OFF Wedding Alternatywne Targi Ślubne Łódź 2019
FoodTrucki na Ogrodach Geyera vol. 5
_db_9001
Otwarcie Centrum Nauki EC-1

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*