Aquapark FALA był jednym z pierwszych parków wodnych w Polsce, który już 11 marca 2020 roku podjął decyzję o zawieszeniu działalności z uwagi na rozprzestrzeniający się wirus COVID-19. Po ponad trzymiesięcznej przerwie już 26 czerwca zapraszamy na FALĘ!

            Pierwszy dzień funkcjonowania Aquaparku po przerwie to również koniec wyjątkowego roku szkolnego 2019/2020, zatem: wszystkich uczniów uspokajamy – ich ulubiona promocja, czyli Dzień Prymusa na FALI oczywiście się odbędzie! Podobnie jak w latach ubiegłych, każdy uczeń szkoły podstawowej, gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej, który 26 czerwca pojawi się u nas z ważną legitymacją szkolną oraz świadectwem z czerwonym paskiem (w przypadku klas I-III szkoły podstawowej może to być nagroda) będzie mógł skorzystać z promocyjnych biletów na Strefę Basenową: 1-godzinnego w cenie 1,00 zł lub 2-godzinnego w cenie 2,00 zł. Świętujmy razem Wasz sukces!

            Najbliższy piątek to również najlepsza okazja, by osobiście przekonać się jak wykorzystaliśmy przymusową przerwę w działalności. A zapewniamy, że czeka sporo niespodzianek!  W minionych miesiącach nas zespół nie tylko zrealizował większość działań remontowych ujętych w planach na lata 2020-2021, ale również prężnie pracował nad licznymi nowościami i udogodnieniami czekającymi Klientów po ich bezpiecznym powrocie na FALĘ.

            W zbliżającym się wielkimi krokami sezonie letnim 2020 nasz Aquapark wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom Falowiczów w zakresie usprawniania obsługi – w wakacje uruchamiamy kasy letnie! Korzystanie z nowego wejścia na FALĘ będzie jednoznaczne nie tylko z rezygnacją z szafki na rzeczy, ale i rabatem w wysokości 2 zł od obowiązującej ceny każdego biletu. W pobliżu kas powstaną przebieralnie na świeżym powietrzu oraz dodatkowe punkty sanitarne, a także nowa piaskownica dla najmłodszych. Oczywiście dla zainteresowanych dostępne będą szafki depozytowe, gdzie będzie można przechować najbardziej wartościowe rzeczy.

            Zmiany Falowicze będą mogli zauważyć już w szatniach, gdzie znalazło się miejsce nie tylko na dodatkowe kabiny przebieralni (w tym nową przebieralnię dla niepełnosprawnych), ale również dwie dodatkowe szatnie grupowe. Największą jednak metamorfozę w wewnętrznej Strefie Basenowej przeszedł Bar Mokry, który po przesunięciu przeszklonych witryn oddzielających go od hali z basenem z falą, został powiększony prawie dwukrotnie! Ponad 85 m2 dodatkowej przestrzeni wraz z wydzieloną salą idealną do organizacji np. dziecięcych urodzin, z pewnością zwiększy komfort Klientów. Przypominamy, iż dzięki usłudze Czas Stop podczas pobytu w Barze Mokrym wykupiony czas zostaje zatrzymany. To nie koniec zmian obejmujących zaplecze gastronomiczne Aquaparku. Wraz z rosnącą frekwencją konieczne stało się powiększenie pomieszczeń kuchennych, a także modernizacja zewnętrznych punktów gastronomicznych. Metamorfozę przeszedł punkt z potrawami z grilla oraz powstały dwa zupełnie nowe mini-bary (w pobliżu Plaży dla Naturystów oraz przy zewnętrznym basenie sportowym).

            Największym fanom FALI nie trzeba przypominać, że trwa budowa nowej wieży zjeżdżalni z aż czterema imponującymi trasami zjazdu! Z radością możemy zapewnić, że prace posuwają się zgodnie z planem i na przełomie czerwca oraz lipca będziemy mogli Państwa zaprosić do skorzystania z trzech zjeżdżalni pontonowych oraz zjeżdżalni idealnej dla miłośników adrenaliny, której start odbywa się w kapsule z zapadnią w podłodze.

            Zmiany nie ominęły również Strefy Saun! Zupełnie nowa aranżacja szatni saunowej, którą ozdobi mural imitujący środek dżungli, a także nowe pomieszczenie szatni wraz z szafkami i dwoma kabinami przebieralni to dopiero początek. Miłośników saunowania ucieszą zapewne nowe dodatkowe prysznice (których pojawi się aż 6), a także wymiana podłoża w saunach zewnętrznych – dzięki tej zmianie będzie można przeprowadzać seanse typu ruska bania w naszej największej saunie fińskiej, która może pomieścić ok. 70 osób.

Oczywiście po zakończeniu wszystkich prac remontowo-modernizacyjnych, cały obiekt został poddany gruntownemu sprzątaniu oraz dezynfekcji, a także jest dostosowany do wszelkich wytycznych obowiązujących w dniu otwarcia.

            Odwiedzającym przypominamy, że zgodnie z wytycznymi rządowymi każdy Falowicz zobowiązany będzie do utrzymywania bezpiecznej odległości 2 m odstępu na terenie całego obiektu,
a także noszenia osłony ust i nosa od momentu wejścia do Aquaparku aż do czasu przebrania się w strój kąpielowy oraz od czasu przebrania się w ubrania codzienne aż do wyjścia z Aquaparku po zakończonej zabawie. Dodatkowo w szatniach, pod prysznicami oraz na terenie obu Stref pojawią się instrukcje dezynfekcji i zalecenia ułatwiające utrzymanie bezpieczeństwa Klientów, jak i pracowników.

            Uspokajamy również, iż w przypadku Aquaparku FALA maksymalną liczbą osób mogącą przebywać na terenie obiektu w jednym czasie jest 1 284, co umożliwia nam przyjęcie wszystkich chętnych do skorzystania z naszych atrakcji. Należy jednak pamiętać, iż wytyczne przedstawione przez rząd zobowiązują do równoczesnego przebywania na torze pływackim wyłącznie 4 osób, z jacuzii i wanien solankowych korzystać można pojedynczo lub wraz ze współmieszkańcami, a w każdej saunie obowiązuje limit 50% maksymalnego obłożenia.

PÓŁKOLONIE W AQUAPARKU FALA

            Po zakończeniu roku, czas na wakacje – wśród ofert dla dzieci i młodzieży nie mogło zabraknąć tradycyjnej już oferty naszego Aquaparku. Niezmiennie we współpracy z Akademią Pływania na Fali przygotowaliśmy program pełen wodnych atrakcji, ale i zdobywania niezbędnej wiedzy i umiejętności w zakresie bezpieczeństwa podczas wakacyjnych wojaży.

Bogaty program, doświadczona i profesjonalna kadra instruktorów i animatorów, bezpieczna zabawa, a do tego moc atrakcji naszego Aquaparku. To wszystko czeka na dzieciaki w ramach WAKACJI NA FALI już od 29 czerwca 2020 r.!

GWARANTUJEMY:

  • trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek)
  • opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorskiej
  • naukę i doskonalenie pływania
  • podstawy pierwszej pomocy
  • zajęcia ze skuterkami wodnymi
  • ABC nurkowania
  • kąpiele w solankach
  • świetną zabawę!

W ramach zajęć istnieje możliwość wyrobienia kart: Karty – już pływam, Karty pływackiej i Specjalnej karty pływackiej.

CENA: 590 zł/5 dni (Istnieje możliwość wykupienia większej/mniejszej ilości dni.)

Zapisy przyjmujemy pod numerem tel.: 605-679-676.

zdjęcia: www.lodz.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Fotowytwornia_Lodz_fotograf_eventy-20
Jubileuszowa kolacja charytatywna Przyjaciele Gotują (foto)
16.03.2013_059
Lumumby Łowi Talenty 2013 (foto)
brama_2
Brama Miasta (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*