lap_lodzZapraszamy do udziału w akcji fotograficznej Łap Łódź – konkursie przeznaczonym dla wszystkich, którzy lubią robić zdjęcia i chcą lepiej poznać nasze miasto.

Przejdź się po Łodzi i uchwyć jej ciekawe oblicze. Na wielu budynkach można zobaczyć interesujące murale – zarówno reklamy z czasów PRL-u,  jak i przykłady współczesnego street art’u.

Aby wziąć udział w konkursie należy odnaleźć jak najwięcej z zaznaczonych na załączonej mapie murali, a następnie zrobić sobie zdjęcia na ich tle (sobie lub tylko części ciała np. „Łapie”). W konkursie można brać udział pojedynczo lub w parach – to zależy od Was. Zdjęcia należy dostarczyć na dowolnym nośniku 2 grudnia do klubu „Scenografia”. Od godz. 18 do 19 organizatorzy czekają na Wasze fotki – rozwiązanie konkursu ok. godz. 20, wygrywają Ci, którym uda się złapać jak najwięcej miejsc, w najciekawszy sposób.Zdjęcia zostaną zaprezentowane wszystkim uczestnikom imprezy w trakcie jej trwania.

•    I miejsce – 2 wejściówki na sylwestra „Sounds for Unity”,
•    II miejsce – 2 wejściówki na „Imprezę z okazji końca świata” w „Bajkonurze” 21 grudnia,
•    III miejsce – oryginalny plakat z wystawy dot. historii Reggae (wkrótce wystawa zagości w miejscówce PKA).
 
Uwaga!
Ponadto Twoje najciekawsze zdjęcia zostaną zaprezentowane podczas wernisażu w miejscówce PKA na początku stycznia (pl. Zwycięstwa 2, alejka E) oraz podczas imprezy z okazji końca świata 21 grudnia oraz naszego Sylwestra!!!

MAPA dla uczestników:

https://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&msa=0&msid=213651209024724706394.0004cdeac37aba933aa79

Regulamin:

http://pka.net.pl/lap-lodz/

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
fds_70
Szkoła Dobrego Smaku
swiecenie_2
Nocne świecenie na owady w Parku na Zdrowiu
Łódzkie Dni Informatyki

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*