Antigama, Nuclear Vomit, Feto In Fetus i LikanTropiA w Magnetofonie

W piątek, 27 lipca o godz. 19 w Magnetofonie rozpocznie się impreza, podczas której na scenie pojawią się: Antigama, Nuclear Vomit, Feto In Fetus i LikanTropiA. Wstęp wynosi 40 zł.

Antigama – jeden z najważniejszych przedstawicieli polskiego grindu. Zespół, który wyznacza standardy ekstremy, nie oglądając się na jakiekolwiek ograniczenia gatunkowe. Ich żywiołowe koncerty są wydarzeniami, na które się czeka i o których się długo dyskutuje. Obecnie zespół promuje ubiegłoroczną EPkę „Depressant”.

Nuclear Vomit – zespół, który z nieludzką prędkością zadaje death-grindowe ciosy, dodając do nich brutalne, patologiczne teksty. Ostatnim materiałem kapeli jest wydany w 2015 r. pełny album „Chlew”.

https://www.youtube.com/watch?v=j-aYC199fcY

FETO IN FETUS – czołówka polskiego death-grindu. Kapela, która bezlitośnie miażdży śmiałków zarówno muzycznie, jak i tekstowo. W bieżącym roku ukazał się ich najnowszy pełny album pt. „From Blessing To Violence”.

LikanTropiA – deathmetalowa załoga, która w tym roku wydała swój pierwszy pełny album „Beyond the Beginning”. Chłopaki nie boją się swoją wizję death metalu wzbogacać o blackowe elementy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *