IMGA00226 marca, po dwóch latach, krakowski zespół Another, ponownie zawitał do klubu Scenografia. Grupa właśnie rozpoczęła wiosenna trasę koncertową po Polsce.

Data koncertu w Łodzi zbiegła się z 70. rocznica urodzin Davida Gilmura Ze sceny Klubu Scenografia poza perfekcyjnie wykonaną muzyką, popłynął także niepowtarzalny „floydowy” klimat i emocje. Niemal trzygodzinny koncert zaczał sie utworami z płyty Animals, poprzez Wish You Were Here, Division The Bell, dotarł do The Wall Na bis zespół wykonał jeszcze z tej płyty: Comfortable Numb i Run like Hell.

Zespół Another jest obecny od ponad siedmiu lat na polskiej scenie muzycznej i zebrał przychylność i aprobatę fanów Pink Floyd, stale koncertując w największych miastach w Polsce.

Scenografia była wypełniony fanami Pink Floydów po brzegi. Another wystąpił po raz trzeci w Łodzi i już zapowiedział swój kolejny przyjazd, tym razem na większą scenę, najprawdopodobniej Teatru Muzycznego w Łodzi, by pokazać pełne show z wykorzystaniem kolistego cztero metrowego ekranu projekcyjnego, wzorowanego na tym jakiego używali Floydzi podczas  koncertów.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
IMG_8222
Leski w Scenografii (foto)
Marek Dyjak w Wytwórni (foto)
IMG_4041
Koncert pieśni żydowskich (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*