Another Pink Floyd w Scenografii

anotherpinkW niedzielę, 6 marca o godz. 19 w Scenografii rozpocznie się koncert formacji Another Pink Floyd. Bilety kosztują 70 zł.

Biografia PINK FLOYD w muzycznej opowieści zespołu ANOTHER. Klub Scenografia w Łodzi to idealne miejsce gdzie w kameralnej atmosferze można stac się uczestnikiem koncertu podczas którego można przemierzyć muzyczną podróż przez największe albumy Floydów. Ze sceny Klubu Scenografia popłynie niepowtarzalny floydowy klimat i emocje. Największe utwory Pink Floyd od poczatku działalności zespołu po ostatnią płytę, zagrane na żywo.

Na scenie wystąpi zespoł ANOTHER z Krakowa. Wokalnie utworom stawi czoła Norman Power wokalista o liryce Dawida Gilmoura i charyzmie Rogera Watersa w jednym gardle. Partie gitarowe wykonają Marcin Kruczek, Grzegorz Koniarz i Piotr Myjak. Wiernie zagrane niuanse zostaną połączone z własną interpretacją muzyków. Całość zostanie oprawiona w klimatyczne światło w reżyserii Łukasza Wojtasa a oknie sceny pojawi sie charakterystyczny dla Pink Floyd Circular Screen z wizualizacjami i efektami.

Zespół ANOTHER jest obecny od ponad siedmiu lat na polskiej scenie muzycznej i zebrał przychylność i aprobatę fanów Pink Floyd, stale koncertując w największych miastach w Polsce. Another Pink Floyd wystąpi po raz trzeci w Łodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *