27. listopada zapraszamy do Kina BODO (ul. Rewolucji 1905r. 78/80) na animowany maraton z Międzynarodowym Festiwalem Filmów Animowanych TrickFilm w Stuttgarcie. 


Zaczniemy od przepięknego programu dla najmłodszych ANIMOWANE TRIKI DLA DZIECI (5+). Różnorodne i kolorowe historie wywołują uśmiech, ale też skłaniają do zadumy i zadawania pytań, tak potrzebnych zwłaszcza dziś. Filmy nie posiadają dialogów, dzieki czemu animacje mówią do nas uniwersalnym i pięknym obrazem.

 
Następnie przejdziemy do programu TRICKSTAR NATURE AWARD 2021. Będzie to siedemnaście filmów, które w sposób informacyjny, krytyczny, wnikliwy i humorystyczny zajmują się ochroną klimatu, bioróżnorodnością, środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
 
Na zakończenie czeka nas spotkanie z laureatami i laureatkami tegorocznej edycji jednego z najsłynniejszych festiwali animacji w Europie. Program prezentuje perełki filmu animowanego z Międzynarodowego Konkursu Festiwalu Filmów Animowanych w Stuttgarcie 2021, a jednocześnie odzwierciedla różnorodność stylistyczną i tematyczną współczesnego kina animowanego.
 
ROZKŁAD JAZDY:
16:30 ANIMOWANE TRIKI DLA DZIECI
18:00 TRICKSTAR NATURE AWARD 2021
20:00 BEST OF INTERNATIONAL COMPETITION ITFS 2021
 
BILETY: 18 / 20 ZŁ
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Helios zaprasza na Mikołajkowy Maraton Grozy
essential
Premiery kinowe – październik 2010
Premiery kinowe – listopada 2019

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*