animatorsW piątek, 17 listopada o godz. 19 w Andrzeju, nie denerwuj się wystąpi zespół Animators wraz z gośćmi: formacją Mexyk oraz Andrzej Kowalsky Band. Koncert jest częścią trasy promującej najnowsze wydawnictwo Animators pt. „Hepi End”. Bilety kosztują 10/15 zł.

Animators – Czysta i surowa energia rock’n’rolla. Jest ich trzech. Ich spontaniczna muzyka to piosenki o ludziach, emocjach, lalkach, złych chłopakach, wścibskich sąsiadach i podróżach w kosmos – z przesterem, na ostro i bez ogródek. Zdobywcy wielu nagród i wyróżnień na niezliczonej ilości przeglądów, festiwali i konkursów dedykowanych młodym zespołom. Trio to również weterani „talent show” – X Factor i Must Be The Music – nie raz można było usłyszeć ich na antenie ogólnopolskich stacji radiowych. Po kilku latach i dwóch płytach przyszedł czas na nowe wyzwanie – pierwszy w ich dorobku album w z polskim tekstem.

Hepi End to szczera ekspresja. Muzyczne szaleństwo. Szukanie odpowiedzi na ważne pytania. Jak czujemy się ze sobą? Jak zrozumieć innych? Co sprawia, że chcemy żyć jeszcze bardziej? Pomimo wszystko.

Skład zespołu: Bartosz Bednarczuk – wokal, gitara; Lesław Nowak – wokal, perkusja; Artur Czubiński – bas; Mikołaj Makowski – gitara, instrumenty klawiszowe

Mexyk – …choć ze środkowopolskiej Łodzi. Powstał w 2017. Po niemal roku działalności zamieszał w sieci swoim T.Cover`em pt. „Wychowanie”. Muńkowi się spodobało, numer od razu poszedł w świat na fanpage T.Love, potem na antenę Antyradia i na listę TurboTop, gdzie od kilku notowań okupuje podium. Łodzianie piszą też własną muzykę i teksty. Nie przebierają w słowach i mocno punktują współczesną, polską rzeczywistość.

Andrzej Kowalsky Band to bomba energetyczna na scenie! Grupa w obecnym składzie, ukształtowała się w połowie 2013 roku. Jest to zespół pięciu osób – indywidualności pod względem muzycznych inspiracji, jak również cech osobowych, co czyni go kolektywem o bardzo szerokich horyzontach. Andrzej Kowalsky jest mieszanką kilku gatunków muzycznych. Łączy w sobie Rock, Blues i Rap, czerpiąc z nich to co najlepsze.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Acoustic Night with Ed Sheeran w New Yorku
mojefado
Marek Dyjak w Łodzi Kaliskiej
Spełnione Nadzieje Melomanów – Maciej Strzelczyk Trio
1 Komentarz
  • 31 maja 2014 at 02:32

    bardzo fajny serwis. zajrzałam tu przypadkiem, ale
    chyba będę częściej odwiedzać. pozdrawiam

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*