AnimArt: Jaki Taki (zakończony)

_MG_890829 września startuje III Międzynarodowy Festiwal Sztuki Animacji AnimArt. Z tej okazji mamy dla Was konkurs – podwójne zaproszenie na spektakl „Jaki Taki” teatru Puppetterra (sztuka dla dorosłych), który odbędzie się 29 września o godz. 18.00 na Małej Scenie Teatru Arlekin.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „AnimArt”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, a także podacie imię i nazwisko osoby towarzyszącej. Zabawę zakończymy 28 września o godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

TEATR PUPPETTERRA
POLSKA POLAND
JAKI TAKI/LIKE…LIKE
Reżyser/Director: Jarosław Figura
Adresat/Audience: 16+/dorośli/adults
Czas trwania/Duration: 60 minut/60 minutes
Język/Language: polski z napisami w języku angielskim/Polish (with English subtitles)
SPEKTAKL KONKURSOWY W RAMACH CYKLU RE//ANIMACJE „JakiTaki” to spektakl o złożonych relacjach głównego bohatera z własnym ojcem, matką i licznymi kobietami, które spotkał na swojej drodze, a także o niemożności pełnego spełnienia w życiu. Być może nastąpi ono dopiero w kontakcie z szeroko pojętym Bogiem, którego „JakiTaki” szuka. W tych poszukiwaniach, za każdym razem przeszkadza mu jakaś demoniczna siła, niszcząca międzyludzkie kontakty i wikłająca człowieka w szereg uzależnień.
Przedstawienie oparte jest na wątkach z życia występującego aktora. JakiTaki – potrafi czuć i myśleć, a ciągle ulega pokusom świata. Jest, wciąż pyta i błądząc w życiu, szuka odpowiedzi na szereg pytań – Jak żyć i po co? Skąd przybyliśmy? Kim jesteśmy? I dokąd zmierzamy? Każdy z nas chciałby wiedzieć. Każdy JakiTaki. To niezbędny warunek do poczucia szczęścia. Ukrytego głęboko, we wnętrzu człowieka. Wnętrze ludzkie – wielka tajemnica. Raz nienawidzi, innym razem kocha. Dlaczego tak się dzieje? Nikt do końca nie wie. Wszyscy czuliby szczęście poznając odpowiedź. Ale najpierw, by je poczuć, trzeba się oczyścić. Wyrzucić z siebie to wszystko, co boli. Usłyszeć szepty naszego sumienia. Albo zagłuszyć. Mamy wolny wybór. Wtedy szczęście, po chwili, smakuje inaczej.
Spektakl powstał w ramach „Sceny Prezentacji Aktorskich” Teatru Lalek Arlekin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *