Ania Michałowska Trio w OK Górna

W sobotni wieczór Ośrodek Kultury Górna zaprasza na jazzowy koncert nie tylko dla zakochanych. Zmysłowy głos Anny Michałowskiej zabrzmi w towarzystwie gitary i puzonu. Artystce na scenie towarzyszyć będą znani jazzowi muzycy – Jakub Kotynia i Grzegorz Rogala.

Czasem tak jest, że sprawy puszczone luzem, biegną własną drogą i to nazywamy „przypadkiem”…. Spontaniczny występ Ani Michałowskiej i Jakuba Kotyni wraz Grzegorzem Rogalą okazał się cennym doświadczeniem, który zaowocował wspólnym muzycznym projektem. Muzyków łączą doświadczenia kilkunastu lat koncertowania na polskiej scenie jazzowej.

Anna Michałowska-Kotyni laureatką Grand Prix na Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Francuskiej. Od lat koncertuje. W 2013 roku została zaproszona przez Włodka Pawlika, zdobywcę nagrody Gammy, do wzięcia udziału w słynnym już dziś projekcie „Wieczorem” – spektaklu Teatru Starego w Lublinie. Brała też udział w Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu, Zaduszkach Jazzowych w Lublinie, Jazz na Rynku, X Hades Jazz Festival w Lublinie. W czerwcu w 2017 roku ukazała się jej debiutancka płyta „Snów pejzaże”.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć autorskie, często intymne teksty Ani Michałowskiej w aranżacjach Michała Iwanka oraz muzykę Grzegorza Rogali do „wiosennych” tekstów Bruno Szulca.

16.02 | godz. 19.00
Ośrodek Kultury Górna, ul. Siedlecka 1
Bilety: * 30 zł za parę / * 20 zł za osobę
Kontakt i rezerwacje:
Tel. 501 180 652 / e-mail: promocja@gorna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *