ania_dbrowska_w_wytwrni_20130114_2052548264W piątek, 10 marca o godz. 20 w Klubie Wytwórnia wystąpi Ania Dąbrowska. Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Dąbrowska!”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, a także podacie swoje imię i nazwisko i imię i nazwisko osoby towarzyszącej. Zabawę zakończymy 8 marca , o godz. 22 Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzyma ją najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenie otrzymała osoba, której mail rozpoczyna się od maline…

Ania Dąbrowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka. Dotychczas nagrała pięć płyt, z których każda uzyskał status Platynowej Płyty.

Jak śpiewa w jednej z nowych piosenek – nic nie musi. To raczej my musieliśmy czekać na nowy materiał Ani Dąbrowskiej, tym razem wyjątkowo długo. Artystka poświęciła się bowiem życiu rodzinnemu, ale też postanowiła przemeblować swoje zaplecze artystyczne: zmieniła management, skład zespołu, producenta i wreszcie na nowo wymyśliła swoją muzykę, pozostawiając na szczęście te elementy, które zawsze były nieodzownymi elementami jej stylu: pastelowe ciepło głosu, szlachetne melodie i szczyptę melancholii w tle. W Wytwórni zagra 10 marca.


/fot. Łukasz Majkowski

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
2013-09_lotr_406
ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni (zakończony)
JUNGLE_PEOPLE_-_PLAKAT_-_MALY
Jungle People w Teatrze Studyjnym (zakończony)
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*