ANGRY_BIRDS_net_1154x462Takich imprez jeszcze nie było. Nadlatują ANGRY BIRDS! Są wściekłe i nieposkromione, a mimo to kocha je cały świat.  W związku ze zbliżającą się premierą (27.05) gorąco oczekiwanej animacji „ANGRY BIRDS FILM” zapraszamy do wspólnej zabawy. Przed nami impreza, jakiej jeszcze w Polsce nie było. Czas na ANGRY BIRDS FILM TOUR. W Łodzi odbędzie się w Centrum Handlowym Tulipan 10 kwietnia,w godzinach od 11 do 19.

W programie m.in.:
– MEGAPROCA. Zręcznościowa gra w „21”, polegająca na trafianiu Świnek z wielkiej procy. Każde trafienie to punkty. Kto pierwszy uzbiera ich 21, wygra nagrodę.
– Jedyna w Polsce możliwość zagrania w najnowszą produkcję Rovio i SEGA – ANGRY BIRDS ARCADE GAME – supergrę zręcznościową typu Arcade.
– Wspólna gra na wielkim ekranie (ANGRY BIRDS CLASSIC, a na imprezach od maja – ANGRY BIRDS EGG HUNT).
– Spotkania z ANGRY BIRDS. Dzieci spotkają się z… samymi ANGRY BIRDS (animatorzy w specjalnie sprowadzonych wyjątkowych, wspaniałych kostiumach); możliwość wspólnej zabawy i zdjęć.
– FUN ISLAND. Miejsce, w którym dzieci pod opieką animatorów będą bawić się w gry i zabawy inspirowane Angry Birds. Tu również zrobią sobie zdjęcia z bohaterami filmu (duże kolorowe rzeźby Angry Birds) oraz wezmą udział w wyjątkowej PTASIEJ SZKÓŁCE.
– DAJCZADER! Prawdziwy hit spotkań. Specjalna maszyna mierząca… wściekłość. Każdego, kto przekonująco pokaże, jak bardzo jest „angry”, maszyna nagrodzi smakołykami od Cheetos.
– Atrakcje dla najmłodszych: ANGRY BIRDS WIZAŻ – profesjonalni makijażyści sprawią, że dzieci przemienią się  w kolorowe ANGRY BIRDS, ANGRY BIRDS KINO – bajki z serii Angry Birds w naszym mini kinie.

„Dla najmłodszych gości Tulipana przygotowaliśmy także atrakcję w formie wycieczki. Co godzinę dzieci wraz z opiekunami wyruszą w pełną atrakcji i zabawy przejażdżkę piętrowym ANGRY RED BUSEM. Na dzieci czeka gość-niespodzianka. Mamy nadzieję, że wszyscy będą się świetnie bawić” – mówi Katarzyna Woźniak, Dyrektor Centrum Handlowego Tulipan.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
panda_mala
Urodziny łódzkiego ZOO
DSC_8378_DxO
XXXV Festiwal Zdrowia i Niezwykłości
plasterkultury
Plastry Kultury 2016 – nominacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*