andropauza2W sobotę, 9 listopada o godz. 19 w Teatrze Rozrywki Lutnia zostanie wystawiony spektakl Andropauza 2.

Nie ma niewiast w naszej chacie”… dopóki się nie pojawią. To właśnie kobieta determinuje losy pięciu sympatycznych bohaterów w sile wieku znanych Państwu ze sztuki Jana Jakuba Należytego „Andropauza – męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium” zagranej w ciągu dwóch sezonów 500 razy!!

Przed nami nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków kultowej formacji tanecznej „Andropauza Dance”. Czy ich przyjaźń przetrwa próbę… sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami?

Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy kiedy ona jest jedna, a ich pięciu. Autor wychodząc z założenia, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania zapewnia o szczęśliwym zakończeniu. Dla kogo? O tym będziecie mogli przekonać się Państwo sami, bo wojna płci jest odwieczna i w PESEL nie zagląda. Dlatego sztukę dedykujemy Widzom w każdym wieku.

Występują: MACIEJ DAMIĘCKI ,ANDRZEJ ZABORSKI, DARIUSZ GNATOWSKI, JACEK KAWALEC, ANDRZEJ ZABORSKI, MAREK SIUDYM, PIOTR SKARGA, PIOTR DĄBROWSKI, PAWEŁ KRÓLIKOWSKI, MICHAŁ PIETRZAK, MATYLDA DAMIĘCKA, AGATA ZAŁĘCKA. MIMI KOKOSKI

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
standupgaleon
Stand-Up Galeon: Rafał Rutkowski i Tomasz Jachimek
112122
XXIII Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi
kabareton_20120519_1554535503
Kabaret Smile w Teatrze Lutnia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*