Andrea Bocelli zaśpiewa w Niedzielę Wielkanocną w Katedrze w Mediolanie!

Andrea Bocelli zaśpiewa w Niedzielę Wielkanocną w Katedrze w Mediolanie o godz. 19:00 polskiego czasu. Koncert „MUSIC FOR HOPE” odbędzie się w znanej na cały świat gotyckiej katedrze bez udziału widzów, będzie natomiast dostępny dla wszystkich poprzez Internet na oficjalnym profilu artysty w serwisie YouTube ( https://youtu.be/huTUOek4LgU )

Tenor skomentował Wielkanocny koncert słowami:
Wierzę w moc wspólnej modlitwy. Wierzę w chrześcijańską Wielkanoc, uniwersalny symbol odrodzenia którego wszyscy – niezależnie od tego, czy są wierzącymi, czy nie – naprawdę teraz potrzebują. Dzięki muzyce, transmitowanej na żywo, połączymy miliony dłoni na całym świecie. Hojny, odważny i aktywny Mediolan i całe Włochy, będą wkrótce znowu wzorem renesansu, na który wszyscy czekamy. To będzie wielka radość doświadczyć tego w Duomo, w trakcie wielkanocnych uroczystości, które przywołają tajemnicę narodzin i odrodzenia.

Andrea Bocelli wystąpi 21 listopada 2020 roku, na żywo w TAURON ARENIE, w Krakowie. Ten wyjątkowy, ceniony na całym świecie artysta powróci po 3 latach do stolicy małopolski. Jego koncerty od lat cieszą się niezwykłą popularnością, a bilety zostają wyprzedane na długo przed datą wydarzenia. W Krakowie tenor zaprezentuje swój bardzo bogaty repertuar, który zawiera najbardziej znane i najpiękniejsze perły jego całej muzycznej twórczości. Niewątpliwie będzie to wielkie wydarzenie dla miłośników operowych arii jak i ballad muzyki popularnej. Artyście na scenie towarzyszyć będzie orkiestra, chór oraz wyjątkowi goście towarzyszący. Podczas ostatnich koncertów byli to m.in.: światowej sławy dyrygent Marcello Rota, sopranistka Maria Aleida, śpiewaczka operowa Ilaria Della Bidia czy syn artysty Matteo Bocelli – który wspólnie z ojcem niedawno wydał wzruszający singiel „Fall On Me”.

Bilety na ten koncert dostępne są na: ebilet.pl, eventim.pl oraz makroconcert.pl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Blood Brothers w Magnetofonie
Marek_Dyjak-3015
Marek Dyjak w Wytwórni
sjon
Łódzkie Wideosesje zapraszają: Odrycia’15: Sjón

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*